Neįgaliesiems

Lietuvos paplūdimio rinktinė pradeda atranką į pasaulio čempionatą

Rungtynėmis prieš Daniją Lietuvos nacionalinė paplūdimio rinktinė penktadienį Portugalijos Nazarės mieste pradės atranką į pasaulio čempionatą.

Prieš tris dienas į Portugaliją išvykusi rinktinė, anot vyriausiojo trenerio Sahibo Mammadovo, būsimam startui yra pasiruošusi maksimaliai gerai.

„Tris dienas įtemptai treniravomės ir dabar laukiame rungtynių su Danija. Žinome, kad šios rinktinės žaidimas pastatytas ant trijų žaidėjų, turime planą kaip juos sulaikyti, tad pasistengsime tai padaryti. Puikiai suprantame, kad dvejus metus nežaidus oficialių rungtynių lengva nebus, tačiau nieko nebijome ir į aikštę eisime tik laimėti“, – po paskutinės treniruotės kalbėjo rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas.

Startavusioje atrankoje Danija 6:5 nugalėjo favoritu laikytu Kazachstaną, tad pergalė prieš Lietuvą jiems garantuotų pirmąją vietą grupėje.

„Suprantame jų norus, bet savų norų turime ir mes. Paskutinį mėnesį labai daug dirbome, kad būtume ten, kur dabar esame. O kur esame, pamatysime per rungtynes“, – sakė S. Mammadovas.

Pirmajame atrankos į pasaulio čempionatą etape dalyvaus dešimt komandų, iš kurių pusė pateks į antrąjį etapą. Iš viso Europai pasaulio paplūdimio čempionate yra skirtos tik penkios vietos, iš kurių viena – rezervuota Rusijai.

„Nenoriu kalbėti apie tai, ar mes turime šansų prasibrauti į finalinį pasaulio čempionato etapą, ar neturime, bet faktas, kad tai padaryti yra nežmoniškai sudėtinga. Ir ne tik mums“, – sakė S. Mammadovas.

Jei pavyktų prasibrauti į antrąjį atrankos etapą, tai jis lauktų jau birželio 21-ąją. Pirmosios rungtynės birželio 18 d. 12:00 valandą.

Tiesioginė transliacija čia:

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS