Neįgaliesiems

Lietuvos paplūdimio rinktinė pradeda kovas Europos B diviziono čempionate

Lietuvos paplūdimio rinktinė trečiadienį Moldovoje pradeda svarbiausią 2021 metų startą – Europos B diviziono čempionatą.

Iš vienuolikos šias varžybas pradėsiančių komandų septynios pateks į superfinalą. Tokį tikslą kelia ir Lietuvos nacionalinė rinktinė.

„Nepaisant netekčių, privalome kelti tokį tikslą“, – sakė rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas.

Lietuvos rinktinė į Moldovą išskrido antradienį. Deja, su komanda šįsyk nėra Saimono Vitkausko, Audriaus Plytniko ir Manto Makutunovičiaus. Pastarieji du traumas patyrė savaitgalį Ignalinoje vykusiame finaliniame Lietuvos paplūdimio čempionato etape.

„Mantas gipse – jo sveikimas užtruks apie mėnesį. Audriui lūžo du kojos pirštai – jis taip pat iškrito pačiu netinkamiausiu metu“, – komentavo S.Mammadovas.

Tiek A.Plytnikas, tiek M.Makutunovičius Lietuvos rinktinėje yra nuolatiniai starto sudėties žaidėjai.

Lietuvos rinktinė B diviziono kovas pradės akistata su Kazachstanu. Ketvirtadienį laukia Graikijos, penktadienį – Švedijos paplūdimio rinktinės.

„Stipriausia grupės komanda – Kazachstanas. Tačiau nėra taip, kad su jais nebūtų galima žaisti. Su kazachais mes žaidėme prieš pusantro mėnesio Portugalijoje vykusioje atrankoje į pasaulio čempionatą. Taip, pralaimėjome 2:3, tačiau nerealizavome baudinio, o varžovams leidome sumušti įvarčius po pražangų.

Graikija taip pat pasižymi labai aukšto lygio paplūdimio futbolu. Lietuvos rinktinė su jais yra žaidusi iki manęs ir jai tikrai nebuvo lengva. Aišku, komanda yra kažkiek pasikeitusi, tačiau turėsime būti labai susikaupę.

Na, o apie švedus bus galima kalbėti daugiau jau pamačius šio čempionato pradžią“, – kalbėjo S.Mammadovas.

Pati Lietuvos rinktinė dėl jau minėtų priežasčių į Moldovą išvyko pasikeitusi. Po kurio laiko į komandą sugrįžo Pavelas Smolkovas, Aleksandras Lebedevas ir Elvinas Navickas.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Modestas Petrauskas, Lukas Drasutis, Aivaras Meškinis, Pavelas Smolkovas, Aleksandras Lebedevas, Vasilijus Novičkovas, Arnas Levonauskas, Paulius Giedraitis, Elvinas Navickas.

Rungtynių su Kazachstanu transliacija:

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS