Neįgaliesiems

Lietuvos paplūdimio rinktinei atšaukta stovykla

Šiandien Prienų paplūdimio aikštelėje Lietuvos nacionalinė paplūdimio rinktinė pradėtų pasiruošimą svarbiausiems metų startams. 

Rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas per keturias dienas pasistengų pakrauti žaidėjus, kad gegužę jo auklėtiniai tinkamai pasiruoštų kitą mėnesį Antalijoje vyksiančiam turnyrui. Pradėtų, pasistengtų, pasiruoštų… visa tai vyktų, jei ne pasaulinė pandemija, privertusi iš esmės keisti planus.

„Esame priversti ieškoti kitos datos. Nesinori prarasti stovyklos, kuri galėtų būti geresnių rezultatų pagrindas. Bėda ta, kad neaišku, kada visa tai baigsis, todėl visos dabartinės kalbos tėra spėliojimas“, – sakė S. Mammadovas.

Rinktinės strategas metų pradžioje Lietuvos futbolo federacijai pristatė šių metų kalendorių, kuris netrukus buvo patvirtintas. Pagal pirminį planą, rinktinės nariai stovykloms ar turnyrams turėjo rinktis kiekvieną mėnesį.

„Šiandien su LFF ieškosime sprendimų. Galbūt, pavyks liepos mėnesį surengti dvi stovyklas. Galbūt birželį. Tai priklauso ir nuo UEFA bei FIFA atnaujintų kalendorių“, – sakė S. Mammadovas.

Klaustukas vis dar kabo ir ties gegužės 26–31 dienomis Antalijoje vyksiančios stovyklos. Vis tik, artėjama prie to paties scenarijaus, kad stovykla neįvyks.

„Net jei pavyktų stovyklą perkelti į Lietuvą, tai nebūtų pats blogiausias variantas. Žymiai blogiau būtų, jei ir ši stovykla neįvyktų. Aišku, dabar yra toks laikas, kai turime apgalvoti visus įmanomus variantus“, – dėstė treneris.

Rugpjūčio mėnesį, pagal planą, į Lietuvą turėtų atvykti Portugalijos, Šveicarijos ir Baltarusijos rinktinės, o metus paplūdimio atstovai užbaigtų atrankos varžybomis Italijoje. Deja, ir ties šiais planais šiuo metu yra pakabintas didžiulis klaustukas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS