Neįgaliesiems

Lietuvos regioninė komanda įgijo patirties tarptautiniame turnyre

Vasario 18–20 dienomis vykusiame „Ateitis Cup“ U-14 turnyre jėgas išmėgino iš skirtingų klubų ir akademijų žaidėjų suburta Lietuvos regioninė komanda.

Iš 2008 m. gimimo žaidėjų suburtos ekipos trenerių štabą sudarė Andrius Velička, Lukas Artimavičius, Fabio Mazzone.

Lietuvos regioninė komanda savo pasirodymą pradėjo B grupėje, pelnė 4 pergales ir patyrė 1 pralaimėjimą. Vaikinai laimėjo prieš VFA „Geležinis vilkas“ (2:0), Baltijos FA (1:0), FA „Panevėžys“ (1:0), Rygos SK „Super Nova“ (2:1) komandas bei nusileido tik FK „Žalgiris“ (0:2) atstovams.

Užima antra vieta grupėje lėmė, kad Lietuvos regioninė komanda žaidė dėl turnyro bronzos medalių. Paskutinėse rungtynėse žaista prieš Talentų FA-FK „Riteriai“ ekipą. Pagrindiniam laikui pasibaigus be įvarčių, komandos stojo mušti baudinių ir juos taikliau atliko lietuvaičiai – 4:2.

Turnyro nugalėtoja tapo Turino FC „Juventus“, finale 3:0 pranokusi FK „Žalgiris“ ekipą.

„Mūsų tikslas nebuvo laimėti šį turnyrą, dalyvaudami siekėme įvertinti potencialius kandidatus į Lietuvos nacionalinę U-15 rinktinę. Žaidėjai turėjo galimybę atskleisti savo stipriąsias žaidimo puses, tad smagu, kad vaikinų begalinė motyvacija leido žengti taip toli šiame turnyre. Taip pat stebėjome ir kitų dalyvavusių komandų žaidėjus.

Po šio turnyro apibendrinsime savo įžvalgas ir formuosime sudėtį Lietuvos nacionalinei U-15 rinktinės stovyklai, kuri vyks balandžio mėnesį“, – teigė treneris Lukas Artimavičius.

S. Čirbos / „Ateitis CUP“ nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS