Neįgaliesiems

Lietuvos regionų pirmenybės sugrįš šį šeštadienį

Jau trečią sezoną skaičiuojantis Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos jaunimo komandų turnyras atsinaujins artimiausią šeštadienį Marijampolės futbolo manieže. Žiūrovų lauks 4 intriguojančios rungtynės ir jos bus transliuojamos per internetą.

 

Pirmieji savo meistriškumą pademonstruos 2004 metų gimimo futbolininkai, kurie atstovaus gimtojo regiono komandas. Pirmenybių rėmėjas – prekinis ženklas „Wellteen“ įsteigė prizus žaidėjams, kurie bus įvertinti futbolo specialistų.

„Pradedame dar vieną Regionų pirmenybių sezoną. Šis projektas turi didelę prasmę ir tikimės, kad jo populiarumas ir kokybinis lygis tik augs. Jaunų žaidėjų skautingas ir stebėsena taps kasdienybe tiek futbolo mokykloms, tiek jaunimo rinktinių treneriams. Jaunimui tai bus dar viena galimybė parodyti save futbolo visuomenei, o treneriams – sutelkti dėmesį į 2004 metų gimimo jaunuosius žaidėjus iš skirtingų Lietuvos kampelių. Dėkoju „Wellteen“ už tęsiamą bendradarbiavimą. Tikiuosi darbingos, produktyvios Regionų pirmenybių pradžios“, – lūkesčiais pasidalijo LVJFA direktorius Deimantas Bička.

Rungtynės nuo 12 valandos bus gyvai rodomos per Jaunimo futbolas ir Lietuvos futbolas „Facebook“ profilį. Pagrindiniai LVJFA ir LFF vykdomo projekto tikslai yra žaidėjų skautingas, būsimų Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į perspektyvių futbolininkų peržiūros procesą.

U-16 amžiaus grupės varžybų tvarkaraštis:

12:00 val. Kauno regionas – Vilniaus regionas;

13:15 val. Aukštaitijos regionas – Žemaitijos regionas;

14:30 val. Žemaitijos regionas – Kauno regionas;

15:45 val. Vilniaus regionas – Aukštaitijos regionas.

Regionų komandų treneriai:

Aukštaitijos regiono komandos – Tadas Šalkauskas ir Vilius Lapeikis;

Kauno regiono komandos – Povilas Baliukonis ir Nerijus Bartkevičius;

Vilniaus regiono komandos – Artur Chatkevič ir Dainius Greviškis;

Žemaitijos regiono komandos – Tomas Domarkas ir Marius Komovas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS