Neįgaliesiems

Lietuvos regionų pirmenybių tęsinys – dvikovos su „Legia“ akademija

Šiųmetes Regionų pirmenybes vainikuos rungtynės Varšuvoje. Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) lapkričio 17 ir 24 d. organizuos dvikovas su Lenkijos futbolo čempionės „Legia“ akademijos U-16 ir U-15 komandomis.

„Rengdami šią išvyką mes tikimės, kad jaunieji Regionų pirmenybių dalyviai dar labiau pajus jiems skiriamą dėmesį bei atsakomybę atstovaujant ne tik savo regionui, bet ir tėvynei. Futbolininkai galės įvertinti savo meistriškumą, žaidžiant prieš vieną pajėgiausių Lenkijos akademijų. Treneriams tai bus galimybė pajusti tarptautinių rungtynių specifiką, įvertinti deleguotus žaidėjus“, – lūkesčiais pasidalino LVJFA direktorius Deimantas Bička.

Šiemet Lietuvos regionų pirmenybių projektas suteikė galimybę atsiskleisti 2003–2005 m. gimimo žaidėjams, kurie atstovavo Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos komandas. Pagrindiniai projekto tikslai buvo žaidėjų skautingas, būsimų jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į perspektyvių futbolininkų peržiūros procesą, trenerių diskusijos.

Komandų trenerių štabus sudarys keturi Regionų pirmenybių treneriai. Vyriausiuoju U-16 komandos treneriu paskirtas Gediminas Kontautas, o U-15 komandos vyriausiuoju treneriu – Audrius Statkevičius. Trenerių štabams talkins Andrius Skerla, atrenkant ir ruošiant žaidėjus išvykai.

Daugiau informacijos apie Lietuvos jaunimo futbolo aktualijas pateikiama svetainėje www.jaunimofutbolas.lt.

Aleksandra Wór/akademia.legia.com nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS