Neįgaliesiems

Lietuvos regionų pirmenybių tęsinys – U16 komandos dvikova su „Legia“ akademija

Šiųmetes Regionų pirmenybes vainikuos rungtynės Varšuvoje. Lapkričio 17 dieną įvyks pirmoji dvikova su Varšuvos „Legia“ akademijos komanda. Rungtynės prasidės 12 valandą „Legia“ futbolo klubo manieže.

 

Į rungtynes pakviesta aštuoniolika U-16 amžiaus grupės žaidėjų, kuriuos pasirinko trenerių štabas. Vyriausiuoju Lietuvos regionų pirmenybių U-16 komandos treneriu paskirtas Gediminas Kontautas, taip pat štabą sudaro Andrius Skerla, Haroldas Šidlauskas, Rimantas Vilavičius, Darius Urbelionis ir Darius Žindulis.

Lietuvos regionų pirmenybių U-16 komandos sudėtis: Arnedas Dovydaitis, Ignas Kaškelevičius, Armandas Kučys, Markas Krisenel, Jokūbas Malinauskis, Dominykas Mickevičius, Gabrielis Nikonovas, Aleksas Okolovič, Matijus Remeikis, Vakaris Skibiniauskas, Motiejus Slivka, Arnas Spyčius, Danas Šimkevičius, Tautvydas Špiegis, Domantas Vaičekauskas, Dominykas Valeckas, Ervinas Vilkaitis, Gustas Žederštreimas.

„Rengdami šią išvyką mes tikimės, kad jaunieji Regionų pirmenybių dalyviai dar labiau pajus jiems skiriamą dėmesį bei atsakomybę atstovaujant ne tik savo regionui, bet ir tėvynei. Futbolininkai galės įvertinti savo meistriškumą, žaidžiant prieš vieną pajėgiausių Lenkijos akademijų. Treneriams tai bus galimybė pajusti tarptautinių rungtynių specifiką, įvertinti deleguotus žaidėjus“, – lūkesčiais pasidalino LVJFA direktorius Deimantas Bička.

Šiemet Lietuvos regionų pirmenybių projektas suteikė galimybę atsiskleisti 2003–2005 m. gimimo žaidėjams, kurie atstovavo Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos komandas. Pagrindiniai projekto tikslai buvo žaidėjų skautingas, būsimų jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į perspektyvių futbolininkų peržiūros procesą, trenerių diskusijos.

jaunimofutbolas.lt / akademia.legia.com nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS