Neįgaliesiems

Lietuvos regionų pirmenybių U-14 komanda pasiruošusi startuoti turnyre

Spalio 25–27 dienomis vyks tarptautinis „Ateitis Cup“ turnyras, kuriame varžysis iš Lietuvos regionų pirmenybių U-14 žaidėjų suburta rinktinė.

Šiemet „Wellteen“ remiamų Lietuvos regionų pirmenybių U-14 turas vyko Birštone ir šios amžiaus grupės žaidėjai galės pademonstruoti savo sugebėjimus turnyre Vilniuje.

Liutauro Mažeikos ir Edvino Sutkaus vedama komanda šią savaitę treniravosi Kaune ir rytoj pradės kovas turnyre. Mūsiškiai pateko į F grupę ir rungsis su Rygos „Dinamo“ (12:05 val. „Sportima“ arenoje), Minsko „RCOR-BGU“ (18:10 val. LFF stadione), Talino „Kalev“ (šeštadienį 13:05 val. „Sportima“ arenoje). Iš viso šios amžiaus grupės turnyre žais 24 komandos.

„Šiuo metu įspūdžiai patys geriausi, dirbame kartu su treneriu Edvinu Sutkumi ir pasiruošimo procesas sklandžiai vykdomas, o vaikai nuoširdžiai stengiasi. Mūsų keliama užduotis žaidėjams – pasirodyti kuo geriau „Ateitis Cup“ turnyre, o sau, kaip treneriams, keliame užduotį įvertinti vaikus ir atrinkti potencialius kandidatus į Lietuvos jaunimo rinktines. Ne visos akademijos išleido savo žaidėjus į regioninę rinktinę, nes pačios dalyvauja šiame turnyre, bet progą gavo kiti vaikai ir mes juos stebime bei analizuojame kaip šiems sekasi.

Mums smagu, kad Lietuvos regionų pirmenybėse žaidę vaikai gavo progą pasirodyti aukšto lygio tarptautinėse varžybose, nes „Ateitis Cup“ turnyras yra gana stiprus. Vaikai čia gali atsiskleisti, svarbu, kad jie mėgautųsi žaidimu ir parodytų viską, ką moka“, – pakomentavo treneris Liutauras Mažeika.

Letuvos regionų pirmenybių U-14 komandos sudėtis: Joris Aliukonis, Vykintas Gaudiešius, Rokas Sinkevičius, Karolis Januša, Danielius Jarašius, Regnar Krot, Dominykas Kviklys, Nikita Pavlovskij, Aidas Rybelis, Lukas Grigaliūnas, Marius Barila, Motiejus Šapola, Mantas Monkelis, Benas Valiulis, Airimas Pilipavičius, Mantas Malatokas, Erikas Smulkys, Kristupas Geležauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS