Lietuvos rezervinė rinktinė nugalėjo Šri Lanką

Lietuvos rezervinė rinktinė trečiadienį sužaidė antras draugiškas rungtynes su Šri Lanka. Edgaro Jankausko treniruojama komanda nugalėjo varžovus rezultatu 2:0.

Lietuvos futbolininkai pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą nuo praėjusios savaitės treniravosi Šri Lankos sostinėje Kolombe ir žaidė dvejas draugiškas rungtynes su šeimininkais.

Antrajame mače E. Jankauskas startinėje sudėtyje atliko septynis keitimus. Pirmą galimybę parodyti savo sugebėjimus turėjo Titas Krapikas, Aurimas Tručinskas, Tautvydas Eliošius, Tomas Snapkauskas ir Justas Raziūnas.

Rungtynių pradžioje Lietuvos ekipa daugiau kontroliavo kamuolį ir bandė ieškoti galimybių įmušti greitą įvartį. Tačiau šeimininkai gynėsi gausiomis pajėgomis ir lietuviams greitai pasiekti įvarčio neleido.

22 minutę kilo pirmoji pavojinga situacija prie Šri Lankos rinktinės vartų. Po gražios Simono Urbio ir Tautvydo Eliošiaus kombinacijos prie baudos aikštelės pastarasis futbolininkas stipriu smūgiu sudrebino vartų skersinį.

Po aštuonių minučių lietuviai išsiveržė į priekį. Šri Lankos gynėjai nesugebėjo sustabdyti Lauryno Stonkaus, kuris smūgiu baudos aikštelėje nuginklavo šeimininkų vartininką.

Antrajame kėlinyje Lietuvos komanda toliau spaudė varžovus ir pelnė antrąjį įvartį 59 minutę. Po Tautvydo Eliošiaus pakelto kampinio Lukas Artimavičius baudos aikštelėje tiksliai smūgiavo galva.

Įmuštas įvartis žaidimo eigos nepakeitė – lietuviai toliau daugiau valdė kamuolį ir rezgė pavojingas atakas. Iš viso per rungtynes Lietuvos rezervinė rinktinė smūgiavo į vartus 8 kartus ir kėlė tiek pat kampinių. Vis dėlto iki mačo pabaigos rezultatas nepakito ir Lietuvos komanda šventė pergalę 2:0.

Šri Lanka – Lietuva 0:2 (0:1)