Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinė atvyko į Airiją: dar dvi netektys ir būsimų varžovų stebėjimas stadione

Lietuvos rinktinė šeštadienį popietę atvyko į Airijos sostinę Dubliną, kur antradienį sužais antrąjį šio rinktinių lango kontrolinį mačą.

Rungtynes tarp Airijos ir Lietuvos ekipų antradienį nuo 21.45 val. galėsite tiesiogiai stebėti LRT PLIUS kanalu ir per LRT.lt.

Lietuviai Dubliną pasiekė šeštadienio popietę ir kone iškart rinktinės trenerių štabas išskubėjo į „Aviva“ stadioną, kur stebėjo kontrolinę akistatą tarp būsimų varžovų airių bei Belgijos rinktinių.

Šventinės rungtynės, skirtos Airijos futbolo asociacijos šimtmečiui, kurias stebėjo daugiau nei 48 tūkstančiai žmonių, baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2, o rinktinės treneriui Valdui Ivanauskui matytas vaizdas paliko gerą įspūdį.

„Padarė įspūdį pati žaidimo kokybė, iš Belgijos pusės, nors ir nebuvo daug pagrindinių žaidėjų (nerungtyniavo tokie futbolininkai, kaip Kevinas de Bruyne, Romelu Lukaku ar Thibaut Courtoisas), bet tie antri-treti numeriai vietomis buvo net geresni, taip kad jų treneriui malonumas turėti tokį pasirinkimą, o iš Airijos pusės, tai labai stipri, mobili komanda, palaikymas buvo nerealus. Tos rungtynės sudarė tikrai gerą įspūdį.

Kažkokį preliminarų planą jau turime, bet dar žiūrėsime paskutines kelias jų rungtynes. Manau, kad jie tikrai nežais ta pačia sudėtimi, kuria žaidė prieš Belgiją, tai jau pastebėjome. Tačiau kad ir kas išeitų į poziciją, žaidybinė taktika nesikeičia nė kiek, tie žaidėjai yra tokio pat potencialo, lygio. Aišku, bus sunku, kiek teko girdėti, jau nupirkta 33 tūkstančiai bilietų, atmosfera ten yra fantastinė“, – pasakojo rinktinės treneris.

Visgi mačą Dubline lietuviai pasitiks nukraujavusiomis gretomis – pasiteisino blogos žinios dėl Pauliaus Golubicko, kuris dėl raumens įplyšimo rungtynes turės praleisti.

Turės dvikovą praleisti ir kitas rinktinės saugas – į San Marino vartus įvartį mušęs Linas Mėgelaitis.

Futbolininkas po rungtynių pajautė rankos skausmus, buvo nugabentas į ligoninę, kur jam buvo nustatytas rankos lūžis plaštakos srityje, tad ir jis Dubline nerungtyniaus.

„Tos dvi netektys mums tikrai yra labai skaudžios, tai yra visa vidurio linija, tas žaidimo motoras tarsi sugedo. Tokia mūsų situacija, bet turime iš jos išeiti, privalome žaisti“, – apie netektis pasakojo V. Ivanauskas.

Šiuo metu antradienio rungtynėms ruošiasi 22 futbolininkai.

Taip pat skaitykite:

Patvirtintas nacionalinės rinktinės sąrašas kontrolinėms rungtynėms su San Marinu ir Airija

Airijos sudėtyje mačui prieš lietuvius – ne vienas „Premier“ lygos futbolininkas

Traumas užnugaryje palikęs P. Golubickas: „Be sunkių pralaimėjimų nebūna didelių pergalių“

V. Ivanauskas po pergalės San Marine: „Pirmas kėlinys buvo toks, kokį įsivaizdavome“

LFF ir Airijos futbolo asociacijos nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS