Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinė atvyko į Armėniją

Lietuvos futbolo vyrų rinktinė sekmadienio rytą paliko savo pirmosios stovyklos vietą – Gruzijos sostinę Tbilisi ir pradėjo kelionę į kitą Kaukazo valstybę – Armėniją, kur jau antradienį, 18 val. Lietuvos laiku, mūsų nacionalinė komanda sužais antras kontrolines rungtynes jau su šios šalies ekipa.

Nors skrydis iš Tbilisio į Jerevaną truko tik 30 minučių, tačiau 5 val. ryto kelionę pradėjusi Lietuvos rinktinė pirmą dienos pusę skyrė poilsiui. Su komanda į Jerevaną nebeatvyko puolėjas Darvydas Šernas, kuris turėjo grįžti ir prisijungti prie „Hapoel Kfar Saba“ klubo.

Treneriai pasiekę Armėnija užsidarė posėdžių kambaryje, kuriame analizavo nesėkmingai pasibaigusias pirmas kontrolines rungtynes.

Kelionės video:

Priminsime, kad mūsiškiai sekmadienį net 0:4 nusileido Gruzijos rinktinei, o visi įvarčiai buvo pelnyti pirmame rungtynių kėlinyje.

Jau sekmadienio vakarą lietuviai surengs pirmą treniruotę, kai išbandys Jerevano futbolo akademijos stadioną. Antra treniruotė lauks jau pirmadienio popietę, kai mūsiškiai sportuos „Respublican stadium“, kuriame antradienį ir lauks rungtynės. Mačą tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS