Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinė atvyko į Kiprą

Lietuvos vyrų rinktinė penktadienio popietę atvyko į Kiprą.

Čia lietuviai sekmadienį užbaigs kalendorinius savo metus – kontrolinėse rungtynėse laukia testas su Kipro nacionaline rinktine.

Dvikovos transliacija nuo 18 valandos nemokamai bus pasiekiama VIAPLAY platformoje.

Ketvirtadienį sužaidę rungtynes Podgoricoje, lietuviai penktadienį iš Juodkalnijos sostinės pakilo į kelionę link Kipro.

Po dvi valandas trukusios kelionės lietuviai nusileido Kipro mieste Pafose, čia penktadienį bus surengta ir treniruotė, kuri vyks Stelios Kyriakides vardo stadione, kuriame rungtyniauja „Paphos FC“ futbolininkai.

Šeštadienį lietuviai surengs oficialią treniruotę rungtynių vietoje – „Alphamega“ stadione Limasolyje. Šis stadionas – pažįstamas Lietuvos rinktinės kapitonui Fedorui Černychui, mat čia žaidžia jo atstovaujama Limasolio AEL komanda.

Šis stadionas – naujutėlaitis visoje šalyje, duris atvėrė vos praėjusių metų lapkričio mėnesį ir talpina apie 11 tūkstančių žmonių.

Lietuvos ir Kipro komandos iki šiol istorijoje yra susitikusios tris kartus, tiesa, visi susitikimai buvo draugiškame, Kipre rengiamame turnyre. Du kartus pergales šventė Kipro komanda, sykį triumfavo lietuviai. Tiesa, paskutinis šių komandų susitikimas vyko dar 2001-aisiais, tada lietuviai laimėjo rungtynes 2:1.

Primename, kad ketvirtadienio vakarą abi komandos užbaigė savo pasirodymus Europos čempionato atrankos varžybose – lietuviai G grupėje 0:2 pralaimėjo Juodkalnijai ir su 6 taškais tarp penkių komandų liko ketvirtoje vietoje, Kipras, savo ruožtu, paskutiniame mače namuose 1:3 pralaimėjo Ispanams ir A grupėje, kurioje dar buvo Škotija, Norvegija ir Sakartvelas, liko be taškų ir penktoje vietoje.

Kalbėdamas apie šias rungtynes, Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas akcentavo tai, kad šis susitikimas bus ne ką mažiau svarbus, nei oficialios rungtynės.

„Mūsų tikslas – nugalėti, o ne eksperimentuoti. Galima į jas žiūrėti ir nerimtai, bet mes tikrai nesame tokioje padėtyje.

Žinome, kad ir draugiškos rungtynės lemia FIFA reitingą, tad žiūrėsime į jas taip pat, kaip ir į oficialias rungtynes“, – dėstė treneris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS