Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinė atvyko į Podgoricą

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė trečiadienio popietę pasiekė Juodkalnijos sostinę Podgoricą, kur ketvirtadienį užbaigs pasirodymą Europos čempionato atrankos turnyre.

Juodkalnijos ir Lietuvos rungtynės prasidės 21.45 val., jas tiesiogiai (ir nemokamai) rodys VIAPLAY platforma.

Lietuvos rinktinė Juodkalniją pasiekė užsakomuoju reisu, trukusiu apie dvi su puse valandos. Trečiadienio vakarą rinktinės dar laukia spaudos konferencija ir oficiali treniruotė rungtynių vietoje – Podgoricos miesto centriniame stadione, kuris talpina apie 11 tūkstančių žiūrovų.

Tiesa, į Podgoricą dėl traumos neišvyko Eligijus Jankauskas.

Šis stadionas buvo atidarytas dar 1945-aisiais, 2006-aisiais baigėsi pastaroji jo renovacija, šiuo metu stadione rungtyniauja tik Juodkalnijos nacionalinė rinktinė.

Savo sirgalių akivaizdoje juodkalniečiai 0:0 sužaidė su Vengrija, 0:2 pralaimėjo Serbijai ir 2:1 įveikė Bulgarijos futbolininkus.

Primename, kad rugsėjo 7-ąją vykęs pirmasis Lietuvos ir Juodkalnijos mačas Kaune padovanojo sirgaliams neeilinę intrigą. Tada Gytis Paulauskas buvo išvedęs Lietuvos rinktinę į priekį, svečiai atsakė dviem savo įvarčiais, bet jau per pridėtą laiką rinktinės kapitonas Fedoras Černychas puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų išplėšė lietuviams tašką – dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2.

„Tos rungtynės visų mūsų atmintyje dar tikrai yra gyvos. Buvo rimtas varžovas, kažkur galbūt net ir galvojome apie pergalę, pirmavome 1:0, bet vėliau prasileidome du įvarčius.

Tai yra pati vyriausia mūsų grupės komanda, tai reiškia, kad turi daug patirties, tą jie tada ir pademonstravo, įmušdami mums du kartus.

Tų rungtynių pabaiga tikrai buvo emocinga, čia gal ir buvo signalas mums patiems, kad viskas įmanoma“, – atsiminęs tą mačą svarstė rinktinės treneris Edgaras Jankauskas.

Prieš paskutinį šių metų rinktinių langą, Lietuvos ir Juodkalnijos situacija lentelėje yra ganėtinai panaši. Lietuviai per septynis žaistus mačus sukaupė 6 taškus ir grupėje šiuo metu užima ketvirtą vietą, tuo tarpu Juodkalnijos ekipa G grupėje per šešerias rungtynes surinko 8 taškus ir yra laipteliu aukščiau, trečia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS