Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinę išgelbėjusi E. Kriaučiūnaitė: „Įmušti tris įvarčius norėtų kiekviena žaidėja“

Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė pozityvia nata užbaigė Baltijos taurės turnyrą – nepaisant to, kad atsilikinėjo, Lietuvos rinktinė mačo pabaigoje 3:2 palaužė Estijos rinktinę.

Visus tris rinktinės įvarčius pelnė rinktinės puolėja Ema Kriaučiūnaitė. Pergalė šioje dvikovoje lietuvaitėms garantavo antrą poziciją galutinėje turnyro įskaitoje.

Nugalėtojomis tapo Latvijos rinktinė, estės liko trečios.

Po dvikovos rinktinės trenerė Tatjana Veržbickaja sakė, kad komandai reikėjo laiko įsivažiuoti, dėl to nepavyko pirmas mačas prieš latves.

„Manau, kad mums gal trūko draugiškų rungtynių, daugiau laiko pasiruošimui, pažinti žaidėjas. Taip pat šiuo metu yra pertrauka nuo oficialių rungtynių, žaidėjos pradžioje buvo ne kondicijoje“, – sakė trenerė.

Kaip vieną iš labiausiai taisytinų žaidimo komponentų ji įvardino gynybą standartinių padėčių metu.

„Kaip matėme iš pirmų rungtynių, galima gerinti standartines padėtis, nes daug įvarčių praleidome po standartinių padėčių, taip pat galima gerinti ir visa kita, tobulų nėra“, – mintimis dalinosi ji.

Tuo tarpu visus tris lietuvių įvarčius pelniusi Ema Kriaučiūnaitė džiaugėsi tokiu savo pasirodymu ir teigė, kad jį nulėmė tinkamai išpildytas trenerių žaidybinis planas.

„Treneriai ir komanda, stengėmės žaisti pagal trenerių planą, tikrai jį vykdėme. Iš pradžių gal jautėsi atsipalaidavimas, išsiblaškymas, bet po to žaidėme iki galo“, – svarstė futbolininkė.

Ji taip pat neslėpė džiaugsmo įmušus tris įvarčius.

„Žinoma, kad faina, tai yra džiaugsmas, įmušti tris įvarčius norėtų kiekviena žaidėja“, – neabejojo E. Kriaučiūnaitė.

Žaidėja taip pat teigė, jog prie dvikovos neprisidėjo ir sunkios oro sąlygos, tačiau pavyko prie jų prisitaikyti.

„Iš pradžių buvo tikrai sunku, slydo kamuolys, žolė buvo tikrai slidi, bet manau, kad tikrai susitvarkėme“, – akcentavo Lietuvos rinktinės puolėja.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS