Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinė pasiekė Budapeštą

Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė sekmadienio pavakarę pasiekė Vengrijos sostinę Budapeštą.

Čia, naujame ir moderniame „Puskas Arena“ stadione, kuris žada būti visiškai pilnas, lietuviai Europos čempionato atrankos rungtynėse antradienį susitiks su šeimininkų vengrų rinktine.

Mačo pradžia – 21.45 val., dvikovą Lietuvoje tiesiogiai rodys VIAPLAY.

Lietuvos rinktinė į kelionę pajudėjo šeštadienio ryte, kai iš Kauno persikėlė į Vilnių, ten iš oro uosto laukė valandos trukmės skrydis į Varšuvą, o tada – kelionė į Budapeštą.

Atvykę į viešbutį rinktinės futbolininkai dar turėjo tam tikras mobilizacijas po šeštadienio dvikovos. Pirmadienį rungtynių vietoje lietuvaičiai surengs oficialią treniruotę, o antradienį stos į dvikovą.

Primename, kad šeštadienį Lietuvos rinktinė namuose 1:1 sužaidė su Bulgarijos ekipa, o vengrai išvykoje nenugalėjo Juodkalnijos futbolininkų – dvikova ten baigėsi be įvarčių 0:0.

Taip pat galima priminti, kad į šias rungtynes lietuviai išvyko pasikeitusios sudėties – dėl raudonos kortelės į Vengriją nekeliavo Justas Lasickas, taip pat Lietuvoje liko Fedoras Černychas, kuriam atsinaujino trauma. Juos sudėtyje pakeitė U21 rinktinės nariai Armandas Kučys bei Matijus Remeikis. Beje, pastarajam tai yra pirmasis pakvietimas į vyrų rinktinę.

Abu žaidėjai penktadienį žaidė rungtynėse su Danijos U21 rinktine Jonavoje. M. Remeikis žaidė visas rungtynes, o A. Kučys rungtyniavo iki 75 minutės, o 43 minutę įmušė ir vienintelį tų rungtynių lietuvių įvartį – dvikovą T. Ražanausko auklėtiniai pralaimėjo 1:2.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS