Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinė pasiekė Bulgariją

Lietuvos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė penktadienio popietę pasiekė Bulgarijos sostinę Sofiją.

Čia šeštadienį įvyks Europos čempionato atrankos rungtynės tarp Bulgarijos ir Lietuvos komandų. Rungtynės startuos 19 valandą (tiek vietos, tiek Lietuvos laiku), jas mūsų šalyje nemokamai rodys VIAPLAY platforma.

Lietuvos rinktinė į Sofiją atvyko tiesioginiu užsakomuoju skrydžiu iš Kauno, trukusiu dvi su puse valandos.

Penktadienio vakarą lietuviai surengs oficialią treniruotę būsimų rungtynių vietoje – Vasilio Levskio stadione.

Tai yra įvairios paskirties stadionas, pavadintas Bulgarijos revoliucionieriaus V. Levskio vardu ir yra vienas didžiausių šalies stadionų, kuris šiuo metu gali talpinti daugiau nei 43 tūkstančius sirgalių.

Stadionas yra Sofijos miesto centre, Borisovatos gradinos parke. Oficialiai atidarytas 1953 m., buvo rekonstruotas 1966-aisiais, 2002-aisiais, 2012-aisiais bei 2015 metais. Čia savo namų rungtynes žaidžia Bulgarijos vyrų futbolo rinktinė, taip pat žaidžiamas Bulgarijos futbolo taurės finalas, vyksta atletikos rungtys.

Ne sykį stadione buvo surengti ir muzikiniai koncertai – čia koncertavo tokios grupės, kaip „Metallica“, AC/DC, „Bon Jovi“ ar „Rammstein“.

Turnyrinėje lentelėje prieš rytojaus rungtynes abi komandos turi po 2 taškus. Primename, kad pirmoji ekipų akistata birželio mėnesį Kaune baigėsi lygiosiomis 1:1.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS