Lietuvos rinktinė pasirengimą pasaulio čempionatui baigė pergalingai

Lietuvos salės futbolo rinktinė pakilia nata baigė ruoštis jau sekmadienį startuosiančiam pasaulio salės futbolo čempionatui. Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniai kontrolinėse rungtynėse Birštone 3:2 (1:1) palaužė Uzbekistano komandą, kuri taip pat dalyvaus čempionate.

Tai buvo paskutinis Lietuvos rinktinės testas – jau sekmadienį čempionato atidarymo rungtynėse lietuviai 20 valandą Kauno arenoje susitiks su Venesuelos rinktine.

Bilietus į šias ir kitas čempionato rungtynes galite įsigyti paspaudę čia.

Lietuvos rinktinė pirmajame kėlinyje turėjo vytis varžovus, tačiau tai padaryti pavyko po kapitono Justino Zagursko įvarčio, po kurio rezultatas tapo lygus 1:1.

Antrasis kėlinys Lietuvos komandai prasidėjo prastai, mat jau trečią jo minutę uzbekai pasižymėjo ir lietuviai buvo priversti dar sykį atsiduri besivejančių vaidmenyje.

Visgi jau po kelių minučių balansas buvo atstatytas ir dar sykį, mat rezultatą tiksliu smūgiu išlygino Lietuvos rinktinės futbolininkas Tomas Bučma.

Galų gale lietuviai pasiekė savo – komandos kapitonas Justinas Zagurskas pelnė antrą savo bei trečią komandos įvartį, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, tapo pergalingu.

Uzbekistano salės futbolininkai dar bandė gelbėti situaciją išleisdami penktą aikštės žaidėją, tačiau dividendų jiems tai nedavė ir pergale džiaugėsi lietuviai.