Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinė po devynerių metų grįžta į Dariaus ir Girėno stadioną

Lietuvos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė po ilgos pertraukos vėl žais Dariaus ir Girėno stadione Kaune.

Tai bus Baltijos taurės rungtynės su Islandijos rinktine. Mačas Kaune vyks lapkričio 16 dieną, pradžia – 19 valandą.

Bilietus į šias rungtynes galite įsigyti paspaudę čia.

Tai bus pirmasis Baltijos taurės pusfinalis, antrajame susitiks Latvijos ir Estijos nacionalinės rinktinės. Finalas bei kova dėl trečios vietos vyks lapkričio 20 dieną.

Tiesa, pagal tarp Baltijos šalių įsigaliojusį rotacijos principą, kol kas nėra aišku, kur vyks antrasis Lietuvos rinktinės mačas – jei finale arba mače dėl trečios vietos mūsiškiai žais su latviais, tas mačas taip pat vyks Kaune, jei varžovais mače dėl pirmos arba trečios vietos bus estai – dvikova vyks Taline. Tai reiškia, jog antrųjų Lietuvos rinktinės rungtynių vieta paaiškės tik pasibaigus abiems pusfinaliams.

Beje, jei antrąjį mačą lietuviai žais namuose – toms rungtynėms galios ir bilietai, įsigyti į akistatą su Islandija.

Į Dariaus ir Girėno stadioną Lietuvos rinktinė sugrįžta po daugiau nei devynerių metų petraukos. Paskutinį mačą Kaune lietuviai žaidė 2013-ųjų spalio 15 dieną prieš Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkus.

Tą kartą dvikovą stebėjo daugiau nei 6 tūkstančiai sirgalių, tačiau rungtynes minimaliu skirtumu 1:0 laimėjo svečiai. Vienintelį įvartį įpusėjus antram kėliniui įmušė Vedadas Ibiševičius. Bosniams ta pergalė garantavo patekimą į 2014-ųjų pasaulio čempionatą Brazilijoje.

Įdomu tai, kad tose rungtynėse žaidė ir du dabartinės nariai – Fedoras Černychas bei Saulius Mikoliūnas. Pirmasis sužaidė 84 minutes, antrasis – 69.

Tos dvikovos akimirkas galite pamatyti paspaudę čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS