Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinė surengė pirmąją treniruotę Šveicarijoje

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė penktadienio popietę pasiekė Sankt Galeno miestą Šveicarijoje ir vakare surengė pirmąją treniruotę.

Rinktinė į Šveicariją išvyko tiesiai iš Kosovo sostinės Prištinos ir penktadienio vakarą vietos klubo „St. Gallen“ treniruočių bazėje surengė pirmąją treniruotę.

Kaip pasakojo rinktinės trenerių štabo narys Rolandas Džiaukštas, esminiai treniruotės akcentai buvo sudėlioti žvelgiant į buvusią akistatą su Kosovu.

„Šiandien treniruotėje modeliavome žaidimą gynyboje, kas praeitose rungtynėse kai kuriuose momentuose ne visiškai pavyko, tad šioje treniruotėje bandėme modeliuoti ir pagerinti tą komponentą“, – kalbėjo R. Džiaukštas.

Treniruotėse pluša ir po vidinio kelio raiščio traumos pagijęs Edvinas Girdvainis, kuris dar negalėjo padėti rinktinei akistatoje Prištinoje.

„Man atvykus į rinktinę suėjo 6 savaitės nuo traumos, tiek, kiek trunka gijimai, nuo 6 savaičių galiu pradėti treniruotis su komanda.

Iškart eiti į rungtynes nebūtų protinga, nes tada būtų tikimybė iškristi dar ilgesniam laikui, tai reikia išlaukti ir tikiuosi, kad viskas bus gerai ir artimiausiu metu galėsiu padėti komandai“, – pasakojo rinktinės gynėjas.

Jis teigė, kad treniruotėse taip pat jau gali dirbti pilnu krūviu.

„Dabar jau judu pilnai, pilnai ruošiuosi ir norisi kuo greičiau sugrįžti, bet tai yra tokia trauma, kai negali labai perskubėti. Pavyko atsigauti dar gana greitai, nes kiti su tokia trauma būna ir dar ilgiau“, – mintimis dalinosi futbolininkas.

Jis taip pat mintimis nusikėlė į trečiadienio akistatą Kosove ir apgailestavo, jog tądien negalėjo padėti komandai.

„Visada norisi būti aikštėje, padėti komandai, ypatingai tada, kai toks rezultatas, tada dar labiau norisi eiti į aikštę“, – pasakojo rinktinės narys.

Šeštadienį Lietuvos rinktinė surengs treniruotę pagrindiniame Sankt Galeno stadione „Kybunpark“, kuris talpina 19,7 tūkstančio žiūrovų, o sekmadienį stos į kovą su Šveicarijos vienuolike, kuri atrankos starte išvykoje 3:1 susitvarkė su Bulgarijos futbolininkais.

„Tose rungtynėse jie labai greitai sumušė tris įvarčius, tai yra agresyvi komanda, kiekvienas žaidėjas yra asmenybė. Visi yra stiprūs individualiai, negalima išskirti kažkurio vieno žaidėjo, su jais tikrai bus nelengva kova“, – į būsimą varžovą žvelgė R. Džiaukštas.

Šveicarijos ir Lietuvos rungtynes sekmadienį nuo 21.30 val. tiesiogiai transliuos LRT PLIUS kanalas ir LRT.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS