Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinės futbolininkas J. Lasickas keliasi rungtyniauti į Slovėniją

Lietuvos rinktinės žaidėjas Justas Lasickas turi naują stotelę – 24-erių žaidėjas nuo ateinančio sezono rungtyniaus Slovėnijoje, Liublianos „Olimpija“ komandoje.

Žaidėjas su klubu susitarė dėl dviejų metų sutarties ir prie ekipos prisijungs po akistatų UEFA Tautų lygoje su Lietuvos rinktine.

„Manau, kad mano karjeroje tai bus geras žingsnis į priekį. Nekantrauju žaisti komandoje su didelėmis tradicijomis ir ambicijomis“, – apie karjeros pokyčius sakė futbolininkas.

Nuo 2019-ųjų futbolininkas rungtyniavo Serbijoje, kur atstovavo „Vozdovac“ komandoje ir visai neseniai tapo klubo rekordininku – jis tapo daugiausiai rungtynių su komandos marškinėliais sužaidusiu užsieniečiu komandos istorijoje.

Neseniai pasibaigusiame Serbijos čempionate jo komanda užėmė penktą vietą, o pats lietuvis per 36 rungtynes pelnė 2 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Paskutinis lietuvio pasirodymas su Serbijos ekipos marškinėliais buvo sekmadienį, kai jis daugiau nei 41 tūkstančio žiūrovų akivaizdoje išvykoje rungtyniavo su Belgrado „Crvena Zvezda“.

„Olimpija“ klubas du kartus yra tapęs Slovėnijos čempionu (2016-aisiais ir 2018-aisiais), taip pat tris sykius laimėjo Slovėnijos taurę (2018-aisiais, 2019-aisiais ir 2021-aisiais).

Praėjusiame Slovėnijos čempionate klubas 10 komandų rikiuotėje užėmė trečią vietą ir ateinančiame sezone startuos UEFA Europos konferencijų lygos pirmajame atrankos etape.

Komandą nuo šių metų kovo treniruoja buvęs legendinis Kroatijos futbolininkas Robertas Prosinečkis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS