Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinės ir toliau naudosis „LiveTag.Pro“ analizės sistema

Lietuvos futbolo federacija pratęsė bendradarbiavimą su vaizdo analizių kompanija „ProTrainUp“, o tai reiškia, kad Lietuvos rinktinės ir toliau naudos „LiveTag.Pro“ video analizių sistemą.

Bendradarbiavimas buvo pradėtas 2023-ųjų metų pradžioje, o dabar, abejoms pusėms pavykus susitarti, pratęstas ir toliau.

Šiuo metu „LiveTag.Pro“ naudoja Lenkijos, Slovėnijos bei Latvijos futbolo asociacijos, taip pat – daugybė klubų bei analitikų visame pasaulyje. Sistema taip pat yra naudojama ir UEFA trenerių mokymuose Lenkijoje ir Slovėnijoje.

Praėjusį penktadienį Kaune vyko ir specialūs video analitikų mokymai, kuriuose apsilankė ir svečiai iš „LiveTag.Pro“.

„Esame patenkinti, kad pavyko pratęsti bendradarbiavimą su „LiveTag.Pro“, kuris labai padeda mūsų trenerių rengime ir techninio departamento darbe. Tai mūsų specialistams suteikia aukšto lygio analizių galimybę, kuri bus labai naudinga“, – pasakojo Lietuvos rinktinių analitikas Gianluca Minarelli.

Sistemoje galima rasti visus analitikų darbui reikalingus modulius, sistema dėl savo specifikos, kodavimų sprendimų bei į televizijos panašių grafinių efektų yra itin patogi vartotojui. Svarbu ir tai, kad sistema yra visiškai išversta į lietuvių kalbą.

Verta paminėti, kad „ProTrainUp“ kompanija taip pat teikia ir sporto klubų vadybos paslaugas. Jas šiuo metu taip pat naudoja daugiau nei 800 klubų visame pasaulyje, tarp kurių – ir Zagrebo „Dinamo“ bei Poznanės „Lech“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS