Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinės sudėtį pristatęs V. Urbonas: „Kiekvienose rungtynėse stengsimės kovoti dėl taškų“

Vyriausiasis Lietuvos vyrų rinktinės treneris Valdas Urbonas pristatė komandos sudėtį pirmajam šių metų rinktinių varžybų langui, kurio metu lietuviai sužais trejas rungtynes.

Lietuvos rinktinė į stovyklą susirinks pirmadienį, o jau antradienį keliaus į Kosovą, kurio sostinėje Prištinoje trečiadienio vakarą žais kontrolines rungtynes su vietos rinktine.

Po to komanda keliaus tiesiai į Šveicariją, kur jau sekmadienį pradės savo kelią 2022-ųjų Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybose.

Po akistatos Sankt Galene lietuviai keliaus namo ir trečiadienį Vilniaus LFF stadione susikaus su viena iš grupės favoričių Italijos rinktine.

Į Lietuvos rinktinės sudėtį po šiokios tokios pertraukos pertraukos rinktinės trenerių štabas pakvietė rinktinės kapitoną Fedorą Černychą bei Indijoje žaidžiantį Nerijų Valskį.

Tuo tarpu daugiausiai atstovų rinktinėje šį kartą turės „Kauno Žalgirio“ klubas – iš šios komandos į rinktinę buvo pakviesti Martynas Dapkus, Gratas Sirgėdas ir Egidijus Vaitkūnas.

Lietuvos rinktinės sudėtis:

„Pradedame naują etapą Pasaulio čempionato atrankos rungtynėmis. Pajėgi grupė, laukia pajėgūs varžovai, bet dabartinėje situacijoje mums lengvų ir negali būti.

Nesame favoritai, bet stengsimės kiekvienose rungtynėse kovoti dėl taškų, stengsimės lengvai nedalinti taškų ir norėtųsi palipti nors laipteliu aukščiau turnyrinėje lentelėje. Iškeltas tikslas – užimti bent 4 vietą penkių komandų lentelėje“, – spaudos konferencijoje kalbėjo vyriausiasis rinktinės treneris Valdas Urbonas.

Lietuvos rinktinės rungtynių ir jų transliacijų tvarkaraštis:

Kosovas – Lietuva (kovo 24 d., 21.30 val., tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);

Šveicarija – Lietuva (kovo 28 d., 21.30 val., tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);

Lietuva – Italija (kovo 31 d., 21.30 val., tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS