Lietuvos rinktinės varžovų akistatoje – rezultatyvios lygiosios

Antradienio vakarą finišavo UEFA tautų lygos C diviziono 1 grupės ketvirtojo turo kovos.

Lietuvos rinktinė savo mače išvykoje 0:2 nusileido Turkijos komandai, o kitame susitikime buvo užfiksuotos rezultatyvios lygiosios – Liuksemburgo ir Farerų salų rinktinės išsiskyrė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Pirmasis šių komandų susitikimas prieš savaitę buvo pasibaigęs minimalia Liuksemburgo pergale 1:0.

Antrojo kėlinio pradžioje atrodė, kad Liuksemburgo rinktinė iškovos jau trečią pergalę šiame cikle, mat po Leandro Barreiro tikslaus smūgio 49 minutę šeimininkai išsiveržė į priekį 2:0.

Visgi Farerų salų rinktinė sudėti rankų nebuvo linkusi ir surengė puikų sugrįžimą, kai per tris minutes įmušė du įvarčius ir išlygino rezultatą – 57 ir 59 minutėmis tiksliai smūgiavo Joannesas Bjartalidas.

Per likusį laiką daugiau tikslių smūgių nebuvo, tad komandos tarpusavyje pasidalino po tašką.

Nors šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį (60 procentų prieš 40) ir atliko daugiau smūgių link vartų (14 prieš 10), Farerų salų komanda buvo efektyvesnė žvelgiant į smūgių į vartų plotą statistiką (6 prieš 4).

Dabar Tautų lygos turnyras sugrįš jau rugsėjo mėnesį.