Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinės varžovų dvikovoje – intriguojančios lygiosios

UEFA tautų lygos C diviziono 1 grupės turnyre ketvirtadienio vakarą buvo sužaisti du mačai.

Vilniuje vykusiame mače Lietuvos rinktinė 1:1 išsiskyrė su Farerų Salų komanda, o kitame mače taip pat buvo užfiksuotos lygiosios – Stambule vykusiame susitikime Turkijos ir Liuksemburgas sužaidė 3:3.

Tai buvo ne tik pirmieji Turkijos rinktinės prarasti taškai, tačiau ir pirmieji praleisti įvarčiai – prieš tai jie keturis mačus sužaidė nepraleidę nė sykio.

Taip pat po šio mačo galutinai paaiškėjo ir galutinė komandų rikiuotė grupėje – laimėtojais tapo ir kelialapį į B divizioną iškovojo Turkija, antri liks Liuksemburgas, trečioje vietoje bus Farerų Salos, o ketvirta vieta atiteks Lietuvos rinktinei.

Tuo tarpu ketvirtadienio mačas Turkijoje buvo intriguojantis – Liuksemburgo rinktinė tris sykius pirmavo, tačiau visus tris sykius šeimininkai sugebėjo grįžti į rungtynes. Paskutinį kartą turkai pusiausvyrą į rungtynes grąžino 87 minutę.

Liuksemburgo ekipoje įvarčiais pasižymėjo Marvinas Martinsas, Danelis Sinani ir Gersonas Rodriguesas, o turkams įvarčius pelnė Cengizas Underas ir Ismailas Yuksekas, o vieną iš įvarčių į savo vartus pelnė patys Liuksemburgo futbolininkai.

Likęs Lietuvos rinktinės rugsėjo mėnesio tvarkaraštis

Rugsėjo 25 diena (sekmadienis), 21.45 val. Liuksemburgas – Lietuva (tiesiogiai per VIAPLAY).

Standings provided by SofaScore

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS