Neįgaliesiems

Lietuvos rinktinės žaidėjai laukia Tautų lygos varžybų

Artėjant rudenį vyksiančioms UEFA Tautų lygos varžyboms, Lietuvos nacionalinės rinktinės futbolininkai teigia, jog išaugęs rungtynių skaičius ir galimybė papildomai kovoti dėl kelialapio į Europos čempionatą paverčia šiuos metus ypatingais.

Naujo formato turnyro burtai buvo ištraukti sausio mėnesį ir tapo aišku, kad lietuviai trečiajame pagal pajėgumą C divizione  susitiks su Rumunijos, Serbijos ir Juodkalnijos komandomis. Keturi C diviziono grupių nugalėtojai iškovos kelialapį į B divizioną, o keturios paskutinės komandos iškris į D divizioną.

Pagrindinis C diviziono nugalėtojų prizas bus galimybė papildomai kautis dėl patekimo į 2020 metų Europos čempionatą, jeigu jiems nepasiseks pagrindinėje atrankoje. Tokiu atveju (iškovojusi savo grupėje pirmąją vietą), Lietuva 2020 metų kovą žaistų atkrintamąsias varžybas su kitomis geriausiomis C diviziono komandomis.

Ką apie išaugusį rungtynių skaičių ir naują turnyrą galvoja rinktinės nariai?

Lietuvos kapitonas Fedoras Černychas: „Gerai, kad šiais metais turėsime daugiau rungtynių, galėsime daugiau pasitreniruoti, o patiems žiūrovams bus įdomiau žiūrėti. Tos rungtynės atveria dar vieną kelialapį į Europos čempionatą, tad bus smagiau ir daugiau emocijų, tikėkimės, kad šiais metais dėl to ir kovosime“.

Saugas Ovidijus Verbickas: „Kiekvienos varžybos yra svarbios ir reikalingos. Tai yra naujas formatas ir suteiks futbolui daugiau įdomumo. Iš varžovų sulauksime techniško, agresyvaus ir individualiais veiksmais paremto futbolo. Lauksime palaikymo iš savo fanų“.

Saugas Justas Lasickas: „Šis Tautų lygos formatas yra būtent tam ir skirtas, jog draugiškas rungtynes pakeistume oficialiomis. Taip pat bus galima iškovoti kelialapius į Europos čempionatą, tai yra tik sveikintinas ir įdomus projektas. Bus malonu susitikti su įdomiomis rinktinėmis. Tikrai galime pasirodyti gerai žaisdami savo žaidimą, turėdami tikslą. Rinktinės, be abejo, stiprios ir turi labai gerų žaidėjų, bet jie yra tokie patys žmonės, kaip ir mes. Todėl, turint gerą planą, visiems nuoširdžiai dirbant ir  atiduodant save, mes galime žaisti su tomis rinktinėmis“.

Puolėjas Karolis Laukžemis: „Manau, kad papildomos rungtynės visada yra gerai. Dabar dar prisidėjo ir draugiškų rungtynių, tad taip gerėja komandos susižaidimas ir žaidėjų meistriškumas“.

Saugas Danielis Romanovskis: „Taip, papildomos rungtynės yra reikalingos, tai išeis mums tik į naudą – galėsime šlifuoti mūsų žaidimo braižą ir dar daugiau laiko praleisime kartu“.

Saugas Mantas Kuklys: „Aišku, tai naudinga. Kuo daugiau rungtynių, tuo geriau visiems – žaidėjams, treneriams ir patiems žaidėjams“.

Išsamesni komentarai – vaizdo reportaže:

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS