Lietuvos salės futbolo rinktinė nusileido Nyderlandams

FIFA pasaulio salės futbolo čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė antrą vakarą iš eilės turėjo pripažinti dvidešimtą reitingą Europoje turinčios Nyderlandų rinktinės pranašumą.

Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniai pralaimėjo 0:2, o įvarčius aikštės šeimininkai sumušė per pirmąsias dešimt minučių.

Skirtingai nei vakar dienos rungtynėse, J. Ryvkinas leido pasireikšti vartininkui Žymantui Butkui. Be jo, starto penketą sudarė rinktinės kapitonas Vladimiras Derendiajevas, Artūras Juchno, Albertas Voskunovičius ir Lukas Sendžikas.

Lietuviai dvikovą pradėjo gerokai drąsiau nei vakar – pavyko palaikyti kamuolį, pavyko dažniau lankytis prie varžovų vartų. Deja, šiurkšti klaida prie savųjų vartų vos ketvirtą minutę varžovams garantavo pirmąjį rungtynių įvartį. Tevlikas Ceyaras buvo paliktas visiškai vienas prie vartų linijos – jis ir tapo pirmojo rungtynių įvarčio autoriumi.

Dar apmaudžiau į Lietuvos rinktinės vartus krito antrasis įvartis. Jamalis el Ghannouti smūgiavo nestipriai, tačiau Ž. Butkus nesugebėjo išgelbėti komandos. J. Ryvkinas paprašė minutės pertraukėlės, po kurios į vartus stojo Egidijus Žagaras. Kėlinio viduryje lietuvius ištiko dar viena nesėkmė. Kovodamas su varžovu traumą patyrė Edgaras Baranauskas.

Bėgant laikui, žaidimas ir vėl išsilygino, o lietuviai pradėjo kurti progas, kurios tik per plauką nevirsdavo įvarčiais. Iš pradžių Benas Spietinis pataikė į virpstą, vėliau A. Juchno – neįveikė vartininko vienas prieš vieną, dar vėliau – panašioje situacijoje atsidūrė tas pats B. Spietinis.

Savo galimybių turėjo ir aikštės šeimininkai, tačiau rezultatas iki susitikimo pabaigos nepakito.