Neįgaliesiems

Lietuvos senjorų (50+) futsal pirmenybėse – dvivaldystė

Lietuvos senjorų (50+) futsal čempionate, likus žaisti paskutinį turą, išlieka didžiulė intriga kovoje dėl nugalėtojų vardo.

Vasario 11 dieną Alytuje buvo sužaistas dar vienas pirmenybių turas, po kurio situacija lentelėje atspindi dvivaldystę – likus žaisti paskutinį turą, pirmą vietą dalinasi po lygiai taškų surinkusios Alytaus ir Kauno komandos.

Alytaus „Dainavos“ ir Kauno „Fenikso“ ekipos, likus žaisti po vienerias rungtynes, yra surinkusios po 14 taškų, o alytiškiai šiuo metu rikiuojasi aukščiau tik dėl geresnio įvarčių santykio.

Pastarajame ture lyderių komandos susitiko tarpusavyje ir stipresnė komanda ten nepaaiškėjo, mat dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1. Kitame susitikime kauniečiai nugalėjo Šiaulių VFK, o „Dainava“ lygiosiomis sužaidė su Jonavos futbolininkai, o toks rezultatas reiškia dvivaldystę viršuje.

Tuo tarpu jonaviečiai lygiosiomis sužaidė ir su Visagino senjorais ir prieš paskutinį čempionato turą yra trečioje pozicijoje.

Galimybes pakovoti dėl apdovanojimų išsaugo ir Panevėžio „Ekrano senjorai“, per turą iškovoję keturis taškus, tačiau paskutiniame ture jiems reikės ne tik iškovoti pergalę patiems, tačiau ir sulaukti tinkamo rezultato kitame susitikime.

Visi vasario 11-osios turo rezultatai:

Kauno „Feniksas“ – Alytaus „Dainava“ 1:1

Šiaulių VFK – Vilniaus „Nerealas“ 1:1

Jonavos VFK „Klevas“ – Visagino „Inter veteranai“ 2:2

Kauno „73 United“ – Panevėžio „Ekrano senjorai“ 1:4

Šiaulių VFK – Kauno „Feniksas“ 1:4

Alytaus „Dainava“ – Jonavos VFK „Klevas“ 2:2

Panevėžio „Ekrano senjorai“ – Visagino „Inter veteranai“ 1:1

Kauno „73 United“ – Vilniaus „Nerealas“ 1:2

Paskutinis pirmenybių turas numatytas kovo 16 dieną Jonavoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS