Lietuvos senjorų (60+) futsal čempionato nugalėtojais tapo Šiaulių futbolininkai

Savaitgalį Alytuje dramatiškai finišavo Lietuvos senjorų (60+) futsal pirmenybės.

Pirmenybėse šiame sezone varžėsi aštuonios komandos, visos jos po sykį sužaidė tarpusavyje, o tada susitiko dėl konkrečių pozicijų – dėl nugalėtojų vardų susitiko pirmą ir antrą vietą užėmusios komandos, dėl trečios pozicijos rungėsi trečią ir ketvirtą vietas užėmusios ekipos.

Savaitgalį Alytuje komandos visų pirma iššiaiškino santykius paskutiniame „reguliaraus“ sezono mače, kur sužaidė po vienerias rungtynes su jiems likusiais varžovais.

Paskutiniame mače Utenos „Utenio senjorai“ lygiosiomis sužaidė su Alytaus „Dainava“, o Šiaulių VFK klubas 0:2 neprilygo jungtinei Jonavos ir Karmėlavos komandai.

Visgi būtent Utenos ir Šiaulių ekipos užėmė pirmas dvi pozicijas ir tai reiškė, jog jų laukė tarpusavio dvikova dėl nugalėtojų vardų.

Tuo tarpu kovoje dėl trečios vietos laukė jau minėtos Jonavos-Karmėlavos komandos bei „Kauno“ akistata.

Paskutinio reguliaraus sezono turo rezultatai:

Vilniaus „Savingė“ – Panevėžio „Ekrano senjorai“ 2:0;

Utenos „Utenio senjorai“ – Alytaus „Dainava“ 2:2;

Kauno „Kaunas“ – „Skaistgirys-Žvelgaitis“ 4:1;

Šiaulių VFK – Karmėlava-Jonava 0:2;

Po to prasidėjo kovos dėl konkrečių pozicijų. Dvikovoje dėl septintos vietos Vilniaus „Savingė“ pranoko Alytaus „Dainavą“, dėl penktos vietos Panevėžio „Ekrano senjorai“ tik po baudinių serijos nugalėjo „Skaistgirį-Žvelgaitį“.

Tada startavo akistatos dėl apdovanojimų – mače dėl trečios vietos „Kaunas“ po atkaklios kovos 4:3 įveikė Jonavos-Karmėlavos komandą, o finalinėje akistatoje šiauliečiai, į finalinį etapą atvykę vos su vienu keitimu, 2:0 nugalėjo Utenos futbolininkus ir taip iškovojo nugalėtojų titulą.

Finalinių rungtynių rezultatai:

Dėl 7 vietos: Vilniaus „Savingė“ – Alytaus „Dainava“ 4:2;

Dėl 5 vietos: „Skaistgirys-Žvelgaitis“ – Panevėžio „Ekrano senjorai” 1:1 (baudiniai 1:4);

Dėl 3 vietos: „Kaunas“ – Karmėlava-Jonava 4:3;

Dėl 1 vietos: Šiaulių VFK – Utenos „Utenio senjorai“ 2:0;