Lietuvos septyniolikmečiai Baltijos taurės turnyre pergalių neiškovojo

Savaitgalį Estijoje vyko vaikinų iki 17 metų Baltijos taurės varžybos, kuriose varžėsi Lietuvos, Latvijos ir Estijos komandos.

Rolando Džiaukšto treniruojama Lietuvos rinktinė pralaimėjo abejas žaistas rungtynes ir turnyre užėmė trečią vietą.

Pirmą dieną lietuviai 0:2 nusileido Latvijos komandai, o šiandien, apmaudžiai paleidusi dviejų įvarčių persvarą, Lietuvos vaikinų rinktinė 2:3 nusileido estams.

Šiose rungtynėse po pirmojo kėlinio lietuviai dar pirmavo 2:0 (įvarčius mūsiškiams pelnė Nidas Vosylius ir Romualdas Jansonas), tačiau po pertraukos aikštės šeimininkai pelnė tris įvarčius be atsako ir taip ne tik panaikino deficitą, tačiau ir išsiveržė į priekį.

Visgi pirmoji vieta turnyre atiteko Latvijos septyniolikmečiams, kurie laimėjo abejas savo rungtynes. Estai su viena pergale liko antri, lietuviai turėjo tenkintis trečia pozicija.

Rungtynių statistika: Estija – Lietuva 3:2 (0:2)

Männiku stadionas, teisėjas – Tomi Rahula (Estija)

Įvarčiai: 58 min. Tristan Pajo, 68 min. Ramaz Kardava, 78 min. Mihkel Sepp (Estija); 23 min. Nidas Vosylius, 42 min. Romualdas Jansonas (Lietuva)

Įspėti: 21 min. Joosep Põder, 84 min. Emir Dikajev, 89 min. Maksim Goncharov (Estija); 3 min. Matas Jakubauskas, 18 min. Kipras Olšauskas, 72 min. Titas Milius (Lietuva)

Pašalinti: 90+1 min. Emir Dikajev (Estija); 37 min. Kipras Olšauskas (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Klaidas Laukžemis, Vykintas Bazys, Vykintas Augustas Karjakinas (36 min. Nojus Žitkauskas), Matas Škarna (70 min. Ernestas Gudelevičius), Matas Jakubauskas (70 min. Tomas Stelmokas), Kipras Olšauskas, Nojus Grudis (70 min. Titas Milius), Nidas Vosylius (54 min. Simas Civilka), Martynas Šetkus (76 min. Nedas Klimavičius), Artiom Kočerga (76 min. Juozas Radavičius), Romualdas Jansonas (70 min. Patrikas Žvinys).