Neįgaliesiems

Lietuvos teisėjai dirbs Europos vaikinų U-19 čempionato rungtynėse

Šiandien startuosiantis UEFA Europos vaikinų iki 19 m. čempionatas turės ir lietuvišką pėdsaką – jame teisėjaus Manfredas Lukjančukas bei Edgaras Bučinskas.

Birželio 15 dieną teisėjas M. Lukjančukas su asistentu E. Bučinsku išvyko į 2022 m. UEFA Europos vaikinų iki 19 metų čempionatą Slovakijoje.

Lietuvos teisėjai jau įveikė pirmąjį iššūkį – išlaikė privalomą fizinio pasirengimo patikrinimą, po kurio pelnė rungtynių paskyrimą.

Birželio 19 d. nuo 21:00 val. (Lietuvos laiku) Banska Bystricos mieste, SNP stadione vyks B grupės rungtynės tarp Anglijos ir Austrijos bendraamžių.

Rungtynių statistika

Kartu su M. Lukjančuku ir E. Bučinsku teisėjų brigadą sudarys antrasis asistentas Luke Portelli ir rezervinis teisėjas Matthew De Gabriele iš Maltos.

UEFA Europos vaikinų iki 19 metų čempionato finalinis etapas Slovakijoje vyks birželio 18 – liepos 1 dienomis. Lietuvos futbolo sirgaliai jį galės stebėti LRT.lt svetainės platformoje.

A grupėje varžysis Slovakijos, Rumunijos, Italijos ir Prancūzijos rinktinės, o B grupėje – Anglijos, Izraelio, Serbijos ir Austrijos rinktinės.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS