Neįgaliesiems

Lietuvos teisėjai pakviesti dirbti UEFA Europos lygos atkrintamosiose

Šį mėnesį startuoja UEFA turnyrų atkrintamųjų etapas, o viename iš pirmųjų mačų pakviesta dirbti ir Lietuvos teisėjų brigada.

UEFA Europos lygos atkrintamųjų etapo pirmame mače Portugalijoje vasario 15 dieną susitiks šeimininkai Lisabonos „Benfica“ ir „Toulouse“ komanda iš Prancūzijos, o šiai dvikovai vadovaus teisėjų brigada iš Lietuvos.

Pagrindinis teisėjas bus Donatas Rumšas, asistentai – Aleksandras Radiušas ir Dovydas Sužiedėlis, rezervinis teisėjas – Robertas Valikonis.

Rungtynės „Estádio do Sport Lisboa e Benfica“ stadione prasidės 22 valandą Lietuvos laiku, primename, kad visas UEFA Europos lygos rungtynes Lietuvoje stebėti galima VIAPLAY platformoje.

Lisabonos klubas savo tarptautinį sezoną pradėjo Čempionų lygoje, tačiau ten grupės etape užėmė trečią vietą ir buvo priverstas pasirodymą pratęsti Europos lygoje, tuo tarpu „Toulouse“ klubas startavo Europos lygoje ir grupėje su „Liverpool“ (Anglija), „Union SG“ (Belgija) ir LASK (Austrija) klubais surinko 11 taškų ir užėmė antrą vietą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS