Neįgaliesiems

Lietuvos teisėjai pasiruošimą 2022 m. sezonui užbaigė Turkijoje

Lietuvos futbolo teisėjai vasario mėnesį tęsė pasiruošimą šių metų sezonui Turkijoje, kur teisėjavo virš 40 komandų iš įvairių šalių rungtynėse.

Vasario 10–26 dienomis net 38 Lietuvos teisėjai bei asistentai, kurių gretas pirmą kartą papildė 4 teisėjų asistentės, sezono pasiruošimą tęsė surengtoje stovykloje Beleko mieste.

Stovyklos dienotvarkė buvo intensyvi: kasdien vyko vaizdo medžiagos teoriniai užsiėmimai, teisėjautų rungtynių analizės, vyko išsamios diskusijos apie įvykusias rungtynes ne tik Turkijoje, bet ir praėjusiame Lietuvos futbolo sezone.

Teisėjai ir asistentai turėjo galimybę teisėjauti aukšto meistriškumo futbolo klubams iš įvairių valstybių. Pirmą kartą tokioje stovykloje dalyvavusiems teisėjams didelį įspūdį paliko rungtynių sparta ir žaidusių komandų lygis.

„Dėl siautusios COVID-19 pandemijos galimybės turėti pasiruošimą 2021 metų sezonui neturėjome ir tai pasijautė to sezono pradžioje, todėl nepaprastai džiaugiamės šiemet turėdami progą dalyvauti tokioje pasiruošimo stovykloje.

Stovyklos metu apgyvendinimo, maitinimo, treniruočių, teorijos užisiėmimų sąlygos buvo labai geros. Šių metų stovykloje bendrai debiutavo net 13 teisėjų ir asistentų. Įgyta praktika tokios stovyklos metu leidžia maksimaliai pasiruošti Optibet A lygos sezono startui nuo pat pirmų rungtynių“, – apibendrino Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos sekretorius Šarūnas Tamulynas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS