Neįgaliesiems

Lietuvos teisėjos dirbs UEFA čempionių lygos atrankos turnyruose Danijoje ir Norvegijoje

Rugsėjo mėnesio pradžioje startuos atrankos turnyrai į UEFA moterų Čempionių lygos turnyrą. Vienas tokių turnyrų vyks Šiauliuose, kur startuos „Gintra“, tačiau lietuviškų akcentų bus ir kitur.

Dvi Lietuvos teisėjos rugsėjo 6-9 dienomis pakviestos dirbti į Danijoje vyksiantį atrankos mini turnyrą, kuriame dėl vienintelio kelialapio į kitą etapą susirungs keturios ekipos.

Tai – pagrindinė teisėja Jurgita Mačikunytė bei teisėjos asistentė Irina Pozdejeva. Jos dirbs atrankos turnyre Danijoje, kur varžysis keturios komandos – šeimininkės „Køge“ (Danija), „KuPS“ (Suomija) – jos varžysis viename pusfinalyje, o kitame pusfinalyje susitiks „Klaksvík“ (Farerų Salos) ir „Spartak Subotica“ (Serbija).

Abiejų pusfinalių nugalėtojos susitiks lemiamose atrankos turnyro finalo rungtynėse, pralaimėjusios ekipos varžysis dėl trečios vietos.

Tokiame pat atrankos turnyre, tik Norvegijoje, dirbs ir dar dvi Lietuvos teisėjos – aikštės arbitrė Rasa Grigonė bei asistentė Ieva Ramanauskienė.

Jos dirbs atrankos turnyre, kuriame dėl vienintelio kelialapio žais šeimininkės „Vålerenga“, „Minsk“ (Baltarusija), „Brøndby“ (Danija), ir Glazgo „Celtic“ (Škotija).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS