Neįgaliesiems

Lietuvos teisėjos pakviestos dirbti Europos merginų U19 čempionato atrankos turnyruose

Lietuvos teisėjos sulaukė kvietimo dirbti Europos merginų U19 čempionato atrankos mini turnyruose balandžio mėnesį.

Gibraltare vyks B3 grupės turnyras, kuriame žais šeimininkės Gibraltaro futbolininkės, taip pat – Izraelio, Kosovo ir Liuksemburgo devyniolikmetės.

Į šį turnyrą pakviestos dvi Lietuvos teisėjos – aikštės teisėja Ugnė Šmitaitė bei teisėjos asistentė Guostė Jonikaitė.

Turnyras balandžio 2–8 dienomis bus vykdomas „Victoria“ stadione. Visos komandos rato sistema sužais tarpusavyje, grupės nugalėtojos kitam atrankos ciklui pateks į A divizioną, o antrą vietą užėmusi komanda taip pat turės tokią galimybę, atsižvelgiant į kitų grupių rezultatus.

**********

Tuo tarpu Kroatijoje įvyks kitas mini turnyras, kurio nugalėtojos pateks į Lietuvoje liepos mėnesį vyksiantį Europos čempionatą.

A3 grupės turnyre žais šeimininkės kroatės, taip pat Islandijos, Austrijos ir Airijos futbolininkės. Šis mini turnyras Kroatijoje bus žaidžiamas balandžio 3–9 dienomis.

Į šį turnyrą dirbti taip pat pakviestos dvi Lietuvos teisėjos – aikštės teisėja Rasa Grigonė bei teisėjos asistentė Ieva Ramanauskienė.

Komandos taip pat rato sistema sužais tarpusavyje, grupės nugalėtojos pateks į finalinį čempionato etapą, ketvirtą vietą užėmusi komanda kitam atrankos ciklui iškris į B divizioną.

Primename, kad Europos merginų U19 čempionatas Lietuvoje vyks šių metų liepos 14–27 dienomis, čempionate šeimininkių teisėmis dalyvaus ir Lietuvos rinktinė, o rungtynės vykdomos bus Kauno, Marijampolės ir Jonavos stadionuose.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS