Neįgaliesiems

Lietuvos teisėjos pakviestos dirbti UEFA moterų Tautų lygos rungtynėse

Gruodžio mėnesį baigsis pirmą kartą surengtas UEFA moterų Tautų lygos turnyras.

Lietuvos rinktinė turnyrą baigs dvikovomis su Liuksemburgu ir Turkija, bet lietuviškų akcentų bus ir kitur – Lietuvos teisėjos pakviestos dirbti keliose turnyro rungtynėse.

C diviziono ketvirtoje grupėje gruodžio 5 dieną susitiks Kazachstano ir Armėnijos moterų rinktinės. Lietuvos laiku rungtynės „Astana Arena“ stadione prasidės 17 valandą Lietuvos laiku, o joms patikėta dirbti teisėjoms iš Lietuvos.

Pagrindinė rungtynių teisėja bus Jurgita Mačikunytė, asistentės bus Irina Pozdejeva ir Guostė Jonikaitė, rezervinė teisėja bus Ugnė Šmitaitė.

Kazachstano futbolininkės šiuo metu per ketverias rungtynes yra sukaupusios 5 taškus ir grupėje užima trečią vietą, tuo tarpu armėnės taškų sąskaitos dar neatsidarė ir rikiuojasi ketvirtos.

**********

Tą pačią dieną vyks ir B diviziono antros grupės rungtynės, kuriose susitiks Rumunijos ir Kroatijos komandos. „Arcul de Triumf“ stadione Bukarešte Lietuvos laiku prasidės 20 valandą, o joms taip pat vadovaus lietuviška teisėjų brigada.

Aikštės teisėja bus Rasa Grigonė, asistentės – Ieva Ramanauskienė ir Gerda Eidinzonaitė, rezervinė arbitrė – Lina Skladaitytė.

Rumunija per ketverias rungtynes surinko vieną tašką ir grupėje yra ketvirta, Kroatijos sąskaitoje per tiek pat rungtynių – trys taškai ir trečia pozicija.

**********

Tuo tarpu Lietuvos teisėjų inspektorė Aušra Kancė sulaukė svarbaus paskyrimo į gruodžio 1 dienos A diviziono pirmos grupės mačą, kuriame Anglijoje susitiks Anglijos bei Nyderlandų rinktinės. Rungtynės kultiniame „Wembley“ stadione prasidės 21.45 val. Lietuvos laiku, čia lietuvė vertins brigados iš Švedijos darbą – pagrindinė mačo teisėja bus Tess Olofsson.

Nyderlandų rinktinė per keturis mačus iškovojo tris pergales ir su 9 taškais yra pirmoje grupės vietoje, tuo tarpu Anglijos komanda per ketverias rungtynes sukaupė 6 taškus ir yra trečia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS