Neįgaliesiems

Lietuvos teisėjos paskirtos dirbti Europos čempionato atrankos dvikovoje

Balandį startavo naujosios sistemos atranka į 2025-ųjų Europos moterų futbolo čempionatą, o į vienerias rungtynes šiame lange pakviestos dirbti ir Lietuvos teisėjos.

Balandžio 9 dieną Andoroje, „Estadi Nacional“ stadione, antrame C3 grupės mače susitiks Andoros ir Graikijos rinktinės, o šiam mačui patikėta teisėjauti teisėjoms iš Lietuvos.

Aikštės teisėja bus Jurgita Mačikunytė, jos asistentėmis dirbs Irina Pozdejeva ir Gerda Eidinzonaitė, rezervinė arbitrė – Lina Skladaitytė.

Mačas Lietuvos laiku startuos 20 valandą. Šioje grupėje taip pat žaidžia Farerų Salų ir Juodkalnijos moterų rinktinės.

Primename, kad iškart į pagrindinį turnyrą kitų metų vasarą pateks visų A diviziono grupių nugalėtojos bei antras vietas užėmusios komandos, kurios prisijungs prie šeimininkių šveicarių, o likusios septynios komandos, kurios pateks į čempionatą, paaiškės atkrintamųjų keliu.

Pirmame atkrintamųjų etape rinktinės, kurios A diviziono grupėse užims trečią ir ketvirtą vietas, susitiks su C diviziono komandomis – penkių grupių nugalėtojomis bei trimis geriausiomis antras vietas grupėse užėmusiomis komandomis.

Kitame pirmo atkrintamųjų etapo kelyje keturios B diviziono grupių nugalėtojos ir dvi geriausios antras vietas užėmusios komandos bus paskirstytos į poras su likusiomis dviem antras užėmusiomis bei keturiomis trečią vietą užėmusiomis komandomis. Tolyn iš šių porų žengs šešios komandos.

Tai reiškia, kad antrame atkrintamųjų etape dėl septynių kelialapių susirungs keturiolika rinktinių. Jos bus paskirstytos į poras ir jų nugalėtojai pateks į finalinį turnyro etapą 2025-aisiais.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS