Neįgaliesiems

Lietuvos teisėjos paskirtos į tris UEFA Čempionių lygos atrankos turnyrus

Šešios Lietuvos teisėjos šią savaitę vadovaus UEFA Moterų čempionių lygos atrankos turnyrų rungtynėms, kurios vyks Šveicarijoje, Rusijoje bei Bosnijoje ir Hercegovinoje.

Rasa Grigonė ir Irina Pozdejeva paskirtos į rugpjūčio 17–20 d. Ciuricho „Letzigrund“ stadione vykstantį atrankos 1-osios grupės turnyrą, kuriame dėl kelialapio į pagrindinį Čempionių lygos etapą rungsis „Hoffenheim“ (Vokietija), „Valur“ (Islandija), „Zürich“ (Šveicarija) ir „Milan“ (Italija) klubai.

Justina Lavrenovaitė-Perez ir Gerda Eidinzonaitė vyks į Maskvą, kurioje rugpjūčio 18–21 d. „Sapsan“ arenoje bus surengtas atrankos 4-osios grupės turnyras. Rusijos sostinėje varžysis „Arsenal“ (Anglija), „Okžetpes“ (Kazachstanas), „PSV“ (Nyderlandai) ir „Lokomotiv“ (Rusija) komandos.

Prie Jurgitos Mačikunytės prisijungs Ugnė Šmitaitė, pirmąkart sulaukusi kvietimo teisėjauti UEFA klubinėse varžybose. Zenicoje rugpjūčio 18–21 d. jos vadovaus „Sarajevo“ (Bosnija ir Hercegovina), „Racing Union“ (Liuksemburgas), „Benfica“ (Portugalija) ir „Qiryat Gat“ (Izraelis) komandų akistatoms.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS