Neįgaliesiems

Lietuvos teisėjų brigada darbuosis Europos Konferencijų lygos rungtynėse Turkijoje

Šią savaitę startuoja UEFA turnyrų atkrintamųjų etapas, o vieneriose iš jo rungtynių dirbs ir teisėjų brigada iš Lietuvos.

Dvikovoje Turkijoje tarp vietos „Trabzonspor“ bei „Basel“ komandos iš Šveicarijos pagrindiniu arbitru dirbs Donatas Rumšas, teisėjo asistentais bus Dovydas Sužiedėlis bei Vytenis Kazlauskas, o rezerviniu arbitru bus Robertas Valikonis.

Lietuviams talkins anglai Chrisas Kavanaghas ir Edwardas Smartas, kuriems patikėtos VAR sistemos peržiūros funkcijos.

„Basel“ ekipa Lietuvos futbolo sirgaliams šiame sezone jau buvo matyta – su šia komanda UEFA Europos Konferencijų lygos grupės etape susitiko pirmą kartą į šį etapą patekęs Vilniaus „Žalgiris“. Dvikova Lietuvos sostinėje baigėsi svečių pergale 1:0, o atsakomoji dvikova Bazelyje finišavo rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Rungtynės šį ketvirtadienį startuos 19.45 val. Lietuvos laiku.

Bazelio ekipa UEFA Europos Konferencijų lygos H grupėje sukaupė 11 taškų ir į atkrintamąsias pateko iš pirmosios pozicijos, tuo tarpu Trabzono ekipa į Konferencijų lygą nusileido iš Europos lygos grupės etapo.

Ten jie į priekį praleido „Monaco“ bei Budapešto „Ferencvaros“ komandas, užėmė trečią vietą ir kovas tarptautiniame fronte dabar pratęs Konferencijų lygoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS