Neįgaliesiems

Lietuvos teisėjų laukia darbas Čempionų lygos rungtynėse Kopenhagoje

Lietuvos teisėjų brigados laukia išvyka į Daniją ir darbas UEFA čempionų lygos dvikovoje.

Lapkričio 8-ąją, trečiadienį, Kopenhagoje įvyks UEFA čempionų lygos A grupės ketvirtojo turo rungtynės, kuriose susitiks šeimininkai „Copenhagen“ futbolininkai, kurie svarbiame susitikime susirungs su svečiais iš Anglijos – „Manchester United“.

„Parken“ stadione susitikimas prasidės 22 valandą Lietuvos laiku, o jam vadovaus teisėjų brigada iš Lietuvos – pagrindinis teisėjas Donatas Rumšas, asistentai Aleksandras Radiušas ir Dovydas Sužiedėlis bei rezervinis arbitras Robertas Valikonis.

Prieš keletą savaičių Mančesteryje įvyko pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas, tąsyk „Manchester United“ po nelengvos kovos įrodė savo persvarą ir laimėjo rungtynes 1:0.

Po trijų turų Mančesterio komanda turi surinkusi tris taškus ir lentelėje rikiuojasi trečioje vietoje, tuo tarpu Danijos futbolininkų sąskaitoje – vienas taškas ir ketvirtoji pozicija grupėje.

Lietuvoje visas Čempionų lygos rungtynes tiesiogiai rodo VIAPLAY.

**********

Tuo tarpu UEFA Jaunimo lygos rungtynėse delegatu dirbs lietuvis Ignas Marcinkevičius.

Jis sulaukė iškvietimo vykti į Azerbaidžaną, kur trečiadienį UEFA jaunimo lygos grupės etapo mače susitiks „Qabala“ ir Pirėjo „Olympiakos“ jaunimo komandos.

Susitikimas Lietuvos laiku trečiadienį prasidės 14 valandą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS