Neįgaliesiems

Lietuvos U-16 rinktinė varžysis draugiškame turnyre Kroatijoje

Lietuvos vaikinų U-16 (2006 m. gim. ir jaunesnių) rinktinė jau šią savaitę vyks į Kroatiją, kur dalyvaus aštuonių komandų turnyre Vlatko Markovičiaus atminimui pažymėti.

Turnyras vyks trijuose Kroatijos miestuose – Zagrebe, Velika Goricoje ir Karlovace. Varžybos startuos gegužės 5, o baigsis – gegužės 9 dieną.

B grupėje lietuviai varžysis su bendraamžiais iš Rusijos, Bosnijos ir Hercegovinos bei Albanijos, tuo tarpu A grupėje žais Kroatija, Bulgarija, Baltarusija ir Šiaurės Makedonija.

Turnyras organizuojamas FIFA Forward programos iniciatyva ir yra pavadintas vieno iš žinomiausių Kroatijos futbolo žmonių garbei. Vlatko Markovičius buvo futbolininkas, rinktinės treneris ir Kroatijos futbolo sąjungos garbės prezidentas, nuo 1998 iki 2012 metų vadovavęs šalies futbolo federacijai.

V. Markovičius anapilin iškeliavo 2013-ųjų rugsėjį, būdamas 76-erių.

Lietuvos rinktinės treneris Rolandas Džiaukštas turnyrui pasirinko tokią sudėtį:

Vartininkai

Joris Aliukonis (FK „Žalgiris“), Vykintas Gaudiešius (FC „Džiugas“);

Gynėjai

Nojus Vytis Audinis (FA „Šiauliai“), Ąžuolas Indriulis (Baltijos FA), Adrian Karpovs (Baltijos FA), Regnar Krot (FK „Žalgiris“), Matas Latvys (FK „Riteriai“), Mantas Malatokas (FA „Panevėžys“),  Motiejus Šapola (FK „Žalgiris“);

Saugai

Ugnius Avizovas („Be1“), Margiris Čižas (Baltijos FA), Matas Dumalakas (Klaipėdos FM), Adrian Lickūnas (Baltijos FA), Artiom Osipovič (Baltijos FA), Aidas Rybelis (FK „Kauno Žalgiris“), Lukas Šiaudvytis (FA „Dainava“);

Puolėjai

Ignas Ališauskas (Klaipėdos FM), Patrikas Pranckus (Baltijos FA), Jonas Usavičius (FK „Riteriai“).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS