Lietuvos vaikinų U-16 rinktinė turnyrą Kroatijoje pradėjo lygiosiomis

Lietuvos vaikinų (2006 m. gimusių ir jaunesnių) tarptautinį turnyrą Zagrebe pradėjo rezultatyviomis lygiosiomis.

Pirmose turnyro rungtynėse Rolando Džiaukšto auklėtiniai lygiosiomis 2:2 išsiskyrė su Albanijos vienuolike.

Lietuvos rinktinėje pirmajame kėlinyje įvarčiu pasižymėjo Aidas Rybelis, po pertraukos kamuolį į tinklą siuntė Artiom Osipovič.

Verta paminėti, kad Lietuvos komanda buvo visiškai arti pergalės, tačiau albanai išlyginamąjį įvartį pelnė jau paskutinę pagrindinio laiko minutę.

Lietuvių grupės varžybose dar laukia akistatos su Rusijos bei Bosnijos ir Hercegovinos rinktinėmis.

Rungtynių statistika: Lietuva – Albanija 2:2 (1:1)

Zagrebo GNK „Dinamo“ aikštynas, teisėjas Toni Dadić (Kroatija)

Įvarčiai: 9 min. Aidas Rybelis, 52 min. Artiom Osipovič (Lietuva); 34 min. Olsi Myrta, 80 min. Dejvi Metaj (Albanija)

Įspėti: 22 min. Regnar Krot (Lietuva); 16 min. Klaus Kashari, 58 min. Adi Kurti (Albanija)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Vykintas Gaudiešius, Aidas Rybelis (50 min. Jonas Usavičius, 70 min. Matas Dumalakas), Nojus Vytis Audinis, Motiejus Šapola, Artiom Osipovič (65 min. Ugnius Avizovas), Matas Latvys, Regnar Krot (70 min. Ignas Ališauskas), Adrian Lickūnas (70 min. Mantas Malatokas), Patrikas Pranckus (50 min. Lukas Šiaudvytis), Ąžuolas Indriulis, Margiris Čižas (41 min. Adrians Karpovs).