Lietuvos varžovų dvikovoje – pergalei prilygusios Vengrijos rinktinės lygiosios

Lietuvos rinktinė ketvirtadienį sužaidė paskutiniąsias savo rungtynes kitų metų Europos čempionato atrankos varžybose.

Edgaro Jankausko ekipa 0:2 išvykoje pralaimėjo Juodkalnijos komandai.

Visgi įdomių rezultatų buvo ir kituose susitikimuose, kur žaidė Lietuvos rinktinės varžovai.

Pirmąja komanda, kuri šioje grupėje užsitikrino kelialapį į kitų metų turnyrą, tapo Vengrijos rinktinė, kuri dramatiškai iškovojo jiems reikalingą tašką.

Marco Rossi kariauna išvykoje 2:2 sužaidė su Bulgarija ir tapo aišku, kad žemiau antros vietos, kuri garantuoja patekimą į čempionatą, nebenukris.

Tiesa, dramos čia buvo per akis – bulgarai du kartus rungtynėse pirmavo, tačiau vengrai rodė charakterį ir rezultatą lygino. Kai jau atrodė, kad šeimininkams su nauju treneriu pavyks iškovoti puikią pergalę, po nelaimingo epizodo jie septintą pridėtą antro kėlinio minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir taip padovanojo varžovamspergalingu tapusį  tašką.

Tuo tarpu serbai oficialių rungtynių kol kas šį mėnesį nežaidė – kontroliniame susitikime trečiadienį jie išvykoje rungėsi su Belgijos komanda ir po ankstyvo įvarčio pralaimėjo tas rungtynes 0:1.

Grupės varžybos šioje atrankoje pasibaigs sekmadienį. Vengrai savo aikštėje priims Juodkalnijos komandą, o serbai namuose susitiks su Bulgarijos rinktine.

Dėl antrojo kelialapio vis dar kovoja Serbijos ir Juodkalnijos komandos.

Lietuva, savo ruožtu, Kipre sužais kontrolinį mačą su šios šalies komanda.