Lietuvos varžovų dvikovose – dramatiškas išsigelbėjimas Bulgarijoje ir juodkalniečių pralaimėjimas

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė Europos čempionato atrankos G grupės rungtynėse antradienio vakarą išvykoje 0:2 turėjo pripažinti Vengrijos ekipos pranašumą.

Lietuviai per abu kėlinius praleido po vieną įvartį ir turėjo nuryti karčią nesėkmės piliulę ir toliau lieka su vienu tašku.

Kitose vakaro rungtynėse G grupės susigrūmė Bulgarijoje, kur vietos rinktinė priėmė svečius iš Serbijos. Bulgarijos treneris iš Serbijos Mladenas Krstajičius, praeityje treniravęs ir savo šalies rinktinę, buvo per keletą akimirkų nuo itin svarbios ir reikalingos pergalės, tačiau tam nutikti lemta nebuvo.

Bulgarai ilgą laiką rungtynėse pirmavo 1:0 ir jau atrodė, kad galės šokti pergalės šokius, tačiau serbai turėjo kitokių planų.

Šeštą pridėto laiko minutę Darko Lazovičius stipriu smūgiu iš baudos aikštelės nuginklavo šeimininkų vartininką, rezultatas tapo lygus 1:1 ir taškus teko pasidalinti abiems komandoms.

Tuo tarpu juodkalniečiai jėgas išbandė kontrolinėje dvikovoje. Tiesa, testas būsimiems Lietuvos varžovams nesusiklostė – namuose Čekijai buvo pralaimėta net 1:4.

Antro kėlinio viduryje Juodkalnija buvo sušvelninusi atsilikimą iki 1:2, tačiau daugiau nieko nuveikti nepavyko ir buvo patirta nesėkmė. Būtent juodkalniečiai ir yra būsimi lietuvių varžovai – rugsėjo 7 dieną šios dvi rinktinės susitiks Kaune.

Serbai tą dieną favoritų akistatoje namuose priims vengrus, o bulgarai kontroliniame susitikime rugsėjo 6 dieną susirungs su Uzbekistanu.