Neįgaliesiems

Lietuvos veteranų (35+) futsal čempionate triumfavo tauragiškiai

Praėjusį savaitgalį baigėsi Lietuvos veteranų (35+) futsal pirmenybės, kuriose pajėgiausia komanda tapo Tauragės „Tauras“.

Čempionatas vyko pirmą kartą, o turnyras buvo vykdomas trimis turais, vieno rato sistema – visos ekipos tarpusavyje sužaidė po kartą.

Pirmenybių laimėtojais pirmą kartą rengtame čempionate tapo Tauragės „Tauro“ futbolininkai, kurie iškovojo keturias pergales bei vieną sykį sužaidė lygiosiomis, iš viso surinkdami 13 taškų ir per turnyrą praleidę viso labo 8 įvarčius.

Antrąja vieta turėjo tenkintis Šiaulių „Maseros“ futbolininkai, surinkę 10 taškų ir pralaimėję tik sykį – pralaimėjo jie tik nugalėtojams iš Tauragės, tiesioginėje akistatoje pralaimėję 2:3.

Trečią vietą užėmė Telšių „Telše“ veteranai, kurie per penkis mačus surinko 8 taškus. Paskutiniame susitikime jie susitiko su Šiaulių komanda, o pergalė tame mače būtų galėjusi pakelti Telšių ekipą iki antros vietos.

Visgi šiauliečių ir telšiškių kova baigėsi lygiosiomis 2:2 ir galutinė rikiuotė liko tokia.

Su 6 taškais ketvirtą poziciją užėmė Gargždų AMK „Veteranas“, penktą ir šeštą vietas atitinkamai užėmė Plungės „Babrungas“ ir FK „Atlanto veteranai“. Plungiškiai liko aukščiau dėka geresnio įvarčių santykio.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS