Lietuvos veteranų (35+) futsal čempionato nugalėtojai – panevėžiečiai

Šeštadienį buvo sužaistas Lietuvos veteranų (35+) finalo ketverto turnyras, kuriame paaiškėjo šio sezono pirmenybių nugalėtojai.

Primename, kad finalo ketverte susitiko po dvi stipriausias Žemaitijos ir Aukštaitijos komandas, kurios pirma santykius išsiaiškino pusfinaliuose, o paskui – ir finale bei dvikovoje dėl trečios vietos.

Pirmame pusfinalyje Telšių „Džiugo“ veteranai 4:1 nugalėjo Vilniaus „Akto“ futbolininkus ir tapo pirma finalo komanda. Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė Marius Šluta.

Kitame pusfinalyje kovėsi Panevėžio „Ekrano senjorai“ ir Šiaulių „Masera“. Čia žiūrovai įvarčių išvydo dar daugiau, o rezultatyviose rungtynėse Panevėžio ekipa laimėjo 7:3 ir taip pat iškovojo vietą finale.

Rungtynėse dėl trečios vietos šiauliečiai be didesnių bėdų 6:1 sutriuškino „Aktą“ ir iškovojo bronzą, o finaliniame mače „Ekrano senjorai“ telšiškius nugalėjo 4:2 ir tapo pirmenybių nugalėtojais.

Rezultatyviausiu finalo ketverto žaidėju tapo panevėžiečių atakų lyderis M. Butėnas, įmušęs 6 įvarčius.

Tuo tarpu geriausiu futbolininku nugalėtojų komandoje išrinktas T. Nemanis, telšiškių gretose tokiu tapo M. Šluta, Šiaulių ekipoje geriausiu išrinktas E. Zakaras, „Akto“ – V. Vitkauskas.