Neįgaliesiems

Lietuvos veteranų (35+) taurės turnyras finišavo Gargždų komandos pergale

Savaitgalį finišavo Lietuvos veteranų (35+) taurės turnyras, kuriame pergalę šventė Gargždų AMT veterano futbolininkai.

Primename, kad Žemaitijos zonoje dėl pirmos vietos žaidė penkios komandos, kurios rungėsi dviejų ratų sistema. Tai buvo Plungės „Babrungas“, Kretingos „Minija“, Tauragės „Tauras“, Telšių „Džiugo veteranai“, ir Gargždų AMK „Veteranas“.

Komandoms tarpusavyje sužaidus po du sykius paaiškėjo, kad nugalėtojais šioje zonoje tapo gargždiškiai, antra vieta atiteko Telšių komandai, treti liko „Tauro“ futbolininkai.

Kadangi šiais metais nepavyko surinkti pilnos sudėties vykdyti pirmenybes ir Aukštaitijos zonoje, nors komandų, norinčių žaisti, ir buvo (Vilniaus „Aktas“ ir Ukmergės „Vienybė“), buvo nuspręsta surengti taurės varžybas.

Taurės varžybose pusfinalių ir finalų sistema dalyvavo dvi stipriausios Žemaitijos zonos komandos (Gargždų ir Telšių) bei dvi varžytis panorusios Aukštaitijos zonos ekipos – „Aktas“ ir „Vienybė“.

Pastarosios dvi tarpusavyje dviejų susitikimų serijoje varžėsi, kam kokie pusfinalio varžovai iš Žemaitijos zonos atiteks.

Dviejų rungtynių serijoje ukmergiškiai pranoko Vilniaus komanda, o tai reiškė, jog pusfinaliuose Gargždų komanda susitiko su „Aktu“, o telšiškiai – su Ukmergės komanda.

Visgi šiose rungtynėse savo pranašumus įrodė Žemaitijos komandos – gargždiškiai ir telšiškiai nugalėjo savo varžovus ir savaitgalį dar kartą susitiko dėl taurės.

Finale vyravo atkakli ir lygi kova, tačiau joje savo pranašumą įrodė Gargždų komanda, kuri telšiškius nugalėjo 3:2 ir taip tapo taurės laimėtojais. Tuo tarpu trečia pozicija atiteko Ukmergės „Vienybės“ komandai, kuri 5:2 nugalėjo „Aktą“ ir pasidabino bronza.

Buvo renkami ir geriausi komandų žaidėjai, jais tapo:

Gargždų AMK veteranas – V. Norvilas.

Telšių „Džiugo veteranai“ – D. Augustinavičius.

Tauragės „Tauras“ – M. Liekis.

Kretingos „Minija“ – M. Simėnas.

Plungės „Babrungas“ – A. Mickevičius.

Ukmergės „Vienybė“ – A. Rasimavičius.

Vilniaus „Aktas“ – A. Romeiko.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS