Neįgaliesiems

Lietuvos veteranų 40+ čempionais dramatiškai tapo Kauno „Virpsto“ futbolininkai

Praėjusį savaitgalį Kaune finišavo Lietuvos veteranų 40+ amžiaus grupės čempionatas. Turnyro nugalėtojais po įtemptos finalinio etapo dienos tapo „Virpsto“ komanda.

Šiame čempionate iš viso dalyvavo 10 komandų, čempionatas buvo vykdomas turų sistema. Kiekvieno turo metu komandos sužaisdavo po dvejas rungtynes, tik paskutiniame, penktajame ture visi dalyviai sužaidė su vienu varžovu.

Prieš paskutinį turą situacija lentelės viršuje buvo dramatiška – „Virpstas“ ir Alytaus „Dainavos“ veteranai turėjo surinkę po lygiai taškų, jų tarpusavio mačas anksčiau buvo pasibaigęs lygiosiomis, tad čia svarbų vaidmenį galėjo turėti įvarčių santykis.

„Virpsto“ futbolininkai prieš paskutinį turą galėjo pasigirti turėdami +25 įvarčių santykį, tuo tarpu alytiškiai – +21.

„Virpstas” paskutiniame ture turėjo kautis su Ukmergės „Vienybės“ komanda, tačiau ši į paskutinį turą atvykti negalėjo, tad pergalė būsimiems čempionams atiteko techininiu rezultatu be kovos 3:0, o tai reiškė, kad jų įvarčių santykis pakilo iki +28.

Alytiškiai žinojo, kad paskutiniame ture jie Panevėžio „Ekrano“ veteranus turėtų nugalėti bent aštuonių įvarčių skirtumu. Komanda buvo netoli, bet pasiekti tikslo nepavyko – panevėžiečiai buvo įveikti 6:0, alytiškių įvarčių santykis pagerėjo iki +27, tačiau to pirmai vietai neužteko.

Trečią vietą čempionate, beje, taip pat surinkę po lygiai taškų su varžovais, iškovojo Vilniaus „Prelegentai“. Tiek jie, tiek Kauno „Šilainiai“ turnyrą užbaigė surinkę po 17 taškų, tačiau čia žvalgytis į įvarčių santykį neprireikė – „Prelegentai“ rugsėjo mėnesio pradžioje „Šilainius“ įveikė 1:0 ir taip automatiškai susikūrė tarpusavio susitikimų persvarą.

Galutinė turnyro lentelė:

Rezultatyviausiu viso čempionato žaidėju tapo „Šilutės veterano“ futbolininkas Robertas Šmitas, kurio sąskaitoje – 10 įvarčių, tuo tarpu geriausiu vartų sargu buvo pripažintas „Dainavos“ atstovas Giedrius Štreimikis.

Po paskutinių mačų taip pat buvo apdovanoti ir naudingiausi kiekvienos paskutiniame ture dalyvavusios komandos žaidėjai. Jie – jūsų dėmesiui žemiau.

Kauno „Virpstas“ – Vidas Adomaitis;

Alytaus „Dainava“ – Ričardas Padegimas;

Vilniaus „Prelegentai“ – Žilvinas Žudys;

Kauno „Šilainiai“ – Virginijus Vizgirdas;

„Ekrano senjorai“ – Vaidas Bikinas;

Šiaulių „Liūtai“ – Paulius Aukštikalnis;

Jonavos „Klevas“ – Arūnas Antanavičius;

Šilutės „Veteranas“ – Saulius Malinauskas;

Daugiau akimirkų iš finalinio varžybų turo: 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS