Neįgaliesiems

Lietuvos veteranų (50+) čempionate sužaistas antrasis turas

Praėjusį šeštadienį Šiauliuose ir Marijampolėje įvyko dar vienas Lietuvos veteranų (50+) mažojo futbolo čempionato turas, kuriame komandos sužaidė dar dvejas rungtynes.

Turo dalyje, kuri buvo žaidžiama Marijampolėje, geriausiai sekėsi Alytaus „Dainavos“ futbolininkams – šie iškovojo abi pergales.

Pirmose rungtynėse alytiškiai 3:1 nugalėjo „Lampėdžių“ futbolininkus, o vėliau pridėjo dar vieną užtikrintą pergalę 4:1 nugalėjus Visagino „Inter veteranus“.

Keturis taškus Marijampolėje iškovojo Vilniaus Senjorų komanda – ji visų pirma lygiosiomis sužaidė su šeimininkais „Marijampolė City“, o vėliau pranoko jau minėtus „Lampėdžius“, kurie turą užbaigė tuščiomis.

Tuo tarpu žvelgiant į Šiauliuose žaistas rungtynes, ten geriausiai sekėsi būtent šeimininkams – Šiaulių VFK veteranams, kurie nugalėjo tiek Jonavos FVK „Klevo“, tiek ir Kauno „73 stars“ ekipas. Negana to, per tuos du susitikimus šiauliečiai nepraleido nė vieno įvarčio.

Įdomu tai, kad Šiauliuose nė viename mače nebuvo užfiksuotos lygiosios – jei šiauliečiai laimėjo abejas žaistas rungtynes, tai „73 stars“ abu sykius pralaimėjo, o kitos keturios komandos patyrė tiek pergalės skonį, tiek ir pralaimėjimo kartėlį.

Viena tokių – Kauno „Feniksas“ – po šio turo išlaikė lyderių poziciją. Per keturis mačus „Feniksas“ yra iškovojęs tris pergales ir su 9 taškais rikiuojasi pirmas. Už jų – tik dėl prastesnio įvarčių santykio žemiau esantys Jonavos FVK „Klevo“ veteranai.

Tuo tarpu savo pozicijas stipriai pagerino ir į pirmą penketą šoko sėkmingai savaitgalį sužaidusios Alytaus ir Šiaulių komandos, dabar turinčios po 7 taškus.

Visi turo rezultatai:

„Marijampolė City“ – Vilniaus Senjorai 2:2;

Alytaus „Dainava“ – FK „Lampėdžiai“ 3:1;

FK „Skaistgirys-Žvelgaitis“ – Kauno „Feniksas“ 0:2;

Jonavos FVK „Klevas“ – Šiaulių VFK 0:2;

FK „Nerealas“ – Kauno „73 stars“ 2:1;

Jonavos FVK „Klevas“ – Kauno „Feniksas“ 2:1;

Panevėžio „Ekrano senjorai“ – Visagino „Inter veteranai“ 0:1;

Vilniaus „Senjorai“ – FK „Lampėdžiai“ 2:0;

Visagino „Inter veteranai“ – Alytaus „Dainava“ 1:4;

„Marijampolė City“ – Panevėžio „Ekrano senjorai“ 0:1;

Šiaulių VFK – Kauno „73 stars“ 1:0;

FK „Skaistgirys-Žvelgaitis“ – FK „Nerealas“ 3:0;

Kitas šio čempionato turas numatytas jau tik rugsėjo 2 dieną.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS