Neįgaliesiems

Lietuvos vyrų ir vaikinų rinktinės atvyko į Šiaurės Airiją

Lietuvos vyrų ir vaikinų (U21) rinktinės trečiadienio popietę pasiekė Šiaurės Airijos sostinę Belfastą, kur pratęs savo pasiruošimą penktadienio rungtynėms.

Mariaus Stankevičiaus treniruojama vaikinų rinktinė penktadienį į kovą stos pirmoji – jie 16 valandą Lietuvos laiku Europos vaikinų čempionato atrankos rungtynėse susitiks su Šiaurės Airijos bendraamžiais.

Tuo tarpu vyrų rinktinė tą pačią dieną, tik vakare – 21.45 val. Lietuvos laiku – pagrindiniame miesto stadione susitiks su Šiaurės Airijos komanda ir sužais paskutines kitų metų pasaulio čempionato atrankos rungtynes.

Dvikovos transliaciją tiesiogiai stebėti galėsite LRT PLIUS kanalu ir per LRT.lt.

Nepaisant to, kad keliavo vienu skrydžiu, abi rinktinės kitą sykį susitiks tik prieš kelionę atgal į Lietuvą – abi rinktinės apsistos skirtinguose viešbučiuose, treniruosis bei rungtyniaus skirtinguose stadionuose.

Kelionės išvakarėse vyrų rinktinės trenerių štabas sulaukė dar vienos neigiamos žinios – į išvyką kartu su komanda neiškeliavo gynėjas Edvinas Girdvainis.

Šis stovyklos pradžioje gydėsi mikrotraumą, kuri paskutinės treniruotės Lietuvoje metu kiek atsinaujino, tad buvo priimtas sprendimas „Kauno Žalgirio“ futbolininką palikti Lietuvoje, kur jis pratęs savo atsistatymo procesą.

Primename, kad pirmadienį Lietuvos vyrų rinktinė sužais paskutines 2021-ųjų rungtynes – LFF stadione lietuviai kontrolinėje akistatoje susitiks su Kuveito komanda. Patekimas į mačą – nemokamas, tačiau reikia atsiimti kvietimus, o tai padaryti galite paspaudę čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS