Neįgaliesiems

Lietuvos vyrų paplūdimio rinktinė sužais dvejas rungtynes prieš Bahamų rinktinę

Sahibo Mammadovo treniruojama Lietuvos paplūdimio rinktinė šį ketvirtadienį ir šeštadienį Bahamų sostinėje Nasau žais dvejas oficialias kontrolines rungtynes su 32 reitingą pasaulyje turinčia šeimininkų komanda.

Šiomis rungtynėmis lietuviai pradeda pasiruošimą 2022 metų sezonui.

„Šiemet kėlėme tikslą laimėti Europos čempionato B diviziono superfinalą, deja, apmaudžiai pralaimėjome Graikijai ir šio tikslo neįvykdėme. Kitąmet privalome žengti šį žingsnį ir 2023 metus pasitikti A divizione.

Kalbant apie šią išvyką, tai nedaug trūko, jog būtumėm vykę į Kosta Riką, tačiau mano draugas, dabar jau buvęs Bahamų treneris Guga Zloccowickas pakvietė atvykti pas juos. Atvykome ne šiaip sau, o tam, kad laimėtumėm. Tai yra FIFA patvirtintos oficialios rungtynės, kurios atsispindės ir pasauliniame reitinge“, – sakė S. Mammadovas, kurio komanda per metus iš 53 vietos FIFA klasifikacijoje pakilo į 50-tą.

Šioje stovykloje Lietuvai neatstovaus keturi svarbūs rinktinės žaidėjai: Aivaras Meškinis, Aleksandras Lebedevas, Pavelas Smolkovas ir Modestas Petrauskas. „Be abejo, jų netektis yra didelė, tačiau mes mokomės būti komanda, kuriai vieno ar kito žaidėjo iškritimas didelės įtakos nedarytų“, – sakė S. Mammadovas.

Pagal numatytą planą, kitąmet Lietuvos paplūdimio rinktinė turės tris stovyklas bei varžysis Europos čempionato B divizione. Anot trenerio, bus teikiama paraiška, jog šis turnyras vyktų Palangoje.

Lietuvos rinktinės sudėtis: vartininkai Lukas Drąsutis, Marius Šalkauskas; Paulius Giedraitis, Arnas Levonauskas, Mantas Makutunovičius, Elvinas Navickas, Vasilij Novičkov, Audrius Plytnikas, Martynas Rumkis, Aurimas Skurdelis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS